Porsche? Po prostu po nie sięgnij

2017-05-09 08:00:00(ost. akt: 2017-05-09 16:18:38)

Autor zdjęcia: Materiały własne Porsche

Co jest najważniejsze w jeździe porsche? Oczywiście, że niekończące się emocje. Teraz stać Ciebie na nie, za sprawą szerokiej oferty używanych aut w Porsche Centrum Sopot. Sprawdź, gdzie czeka samochód marzeń!
Szacunek dla własnej historii, wierność zasadom i podążanie swoją drogą... To cechy, które wyróżniają markę Porsche. Jest nią nie tylko ponadczasowa linia, która od dekad porusza oraz inspiruje. Przy Porsche Centrum Sopot otwarto właśnie oficjalny salon Porsche Approved. Dzięki temu jeszcze więcej kierowców może rozsmakować się w legendzie Porsche, która jest dostępna na wyciągnięcie ręki.

W programie Porsche Approved można kupić samochód używany porsche, który po przejściu rygorystycznej kontroli otrzymuje certyfikat potwierdzający spełnienie standardów tej legendarnej marki. Samochody weryfikowane są przez wyspecjalizowany zespół techników, którzy monitorują aż 111 punktów kontrolnych. Sprawdza się wtedy sprawność jego wszystkich elementów. Każdy egzemplarz przechodzi też przez ręce odpowiednio przeszkolonych ekspertów Porsche stosujących wyłącznie oryginalne części. Dokładnie sprawdzane jest przy okazji pochodzenie auta i jego historia. Certyfikat potwierdza przebieg, pochodzenie samochodu i jest świadectwem jego bezpiecznego użytkowania.

Gwarancja Porsche Approved jest udzielana na samochody używane nie starsze niż 9-letnie, których przebieg nie przekracza 200 000 km. Ochrona gwarancyjna obejmuje 12 miesięcy (dla samochodów młodszych niż 8 lat jest dostępna opcja 2-letnia), po wygaśnięciu istnieje możliwość jej przedłużenia podczas kolejnej wizyty w Porsche Centrum Sopot.
Zakup wybranego modelu Porsche w programie jest nie tylko gwarancją największych emocji dla nowego posiadacza. Integralną częścią Porsche Approved jest Porsche Assistance, serwis działający 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Obejmuje on wszelkie usługi serwisowe, takie jak pomoc w razie awarii, samochód zastępczy klasy premium czy zorganizowanie transport powrotnego do domu dla kierowcy i jego pasażerów. W dodatku gwarancja ta jest ważna na całym świecie!

Sopocki salon Porsche Approved, pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej oficjalny punkt sprzedaży używanych Porsche, prowadzony jest od stycznia 2016 roku. To nowe miejsce na motoryzacyjnej mapie Polski. Można w nim znaleźć od kilkuletnich Porsche 911, przez używane modele cayenne, aż po edycje limitowane czy samochody przygotowywane na indywidualne zamówienie.

Gwarancja Porsche Approved:
• ważna na terenie całej Europy 24 godziny na dobę;
• obejmuje pomoc w przypadku awarii i wypadku włącznie z organizacją transportu do miejsca zamieszkania;
• zapewnia pokrycie 100 proc. kosztów robocizny i materiałów stanowiących wyłącznie oryginalne części zamienne;
• jest przypisana do pojazdu, może więc zostać przeniesiona na nowego właściciela podczas zbycia samochodu;
• nie obejmuje uszkodzeń wynikających z eksploatowania samochodu niezgodnie ze wskazaniami zawartymi w warunkach gwarancji i konserwacji;
• nie narzuca limitu kilometrów w okresie objętym gwarancją;
• jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw;
• można ją nabyć gotówką lub skorzystać z finansowania kredytowego lub leasingu.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Janusz #2240742 | 213.73.*.* 9 maj 2017 13:04

    Biere w ciemno !

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz