W walce z rakiem ważny jest czas. Warto być przygotowanym.

2017-03-15 19:12:52(ost. akt: 2017-03-16 16:57:27)   Artykuł sponsorowany
Co roku ponad 150 tysięcy Polaków dowiaduje się, że ma raka. Liczba ta dramatycznie rośnie. Dlatego tyle mówi się w mediach o zmianie stylu życia na zdrowszy czy częstszych badaniach profilaktycznych. Warto również pomyśleć o innych możliwościach.
Jak zadbać o swoje zdrowie radzi Zenon Flis z agencji oferującej ubezpieczenia Warty.

W polskich domach nowotwór jest wciąż tematem tabu. Boimy się o nim rozmawiać i odsuwamy od siebie myśl, że moglibyśmy zachorować. Warto jednak zawczasu, tak na wszelki wypadek, zastanowić się czy w przypadku wystąpienia nowotworu jesteśmy gotowi podjąć z nim walkę.
Jak pokazują statystyki z rakiem coraz częściej można wygrać, ale to długi proces, w którym niezwykle ważnym aspektem jest czas. Taki czas możemy zyskać mając pieniądze. Dostęp do publicznej służby zdrowia stale się poprawia, jednak wciąż na niektóre zabiegi czeka się miesiącami. A nowotwór w tym czasie postępuje. Mając pieniądze, chory może brać pod uwagę badania i leczenie w prywatnych ośrodkach. Zaplecze finansowe jest też istotne z psychologicznego punktu widzenia. Choroba często utrudnia zarabianie pieniędzy, szczególnie osobom prowadzącym firmy czy zatrudnionym na umowy cywilnoprawne. A potrzeby finansowe rodziny w tym czasie wcale nie są mniejsze – wręcz przeciwnie, pojawia się mnóstwo nowych wydatków. Taka sytuacja negatywnie wpływa na nastawienie chorych do walki z chorobą.

Ubezpieczenie da nam wsparcie

Rozwiązaniem może być ubezpieczenie takie jak np. „Warta Sposób na Raka”. Ubezpieczenie zostało zaprojektowane tak, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby ubezpieczonych, którzy zachorują. Dzięki środkom uzyskanym z polisy, nawet do 200 tys. zł w chwili diagnozy, chory może skorzystać z prywatnej służby zdrowia i uzyskać pomoc niemal natychmiast. Wykupi też nierefundowane leki, opłaci opiekę pielęgniarską, dojazdy na zabiegi czy zastosuje specjalną dietę.

Druga opinia medyczna w 14 dni.

Ale pieniądze to nie wszystko. Gdy o sukcesie decyduje czas najważniejsze jest szybkie postawienie dobrej diagnozy i prawidłowe leczenie. Nowotwór jest najczęściej zdiagnozowany przez nieznanego nam lekarza, a stawką jest życie… Dlatego w ramach ubezpieczenia Warta zorganizuje i pokryje koszty konsultacji medycznej przygotowanej przez lekarzy z wiodących światowych ośrodków leczenia nowotworów, takich jak np. Harvard Medical School. To może pomóc w dalszym leczeniu np. poprzez zaproponowanie nowego planu terapii. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest zorganizowanie telekonferencji z lekarzem prowadzącym.

Pomoc w trakcie leczenia przez 10 lat od diagnozy.

Oprócz wypłaconego świadczenia po diagnozie ubezpieczenie przewiduje także wypłaty przez 10 kolejnych lat, od otrzymania diagnozy - za operacje, chemioterapię, radioterapię i szeroki zakres usług assistance (w tym m.in pokrycie kosztów peruki). Co ważne, klient korzysta z ochrony „po diagnozie” już bez konieczności opłacania składki. Maksymalna wartość świadczeń może wynieść nawet 500 tys. zł.


Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy do naszej agencji ubezpieczeniowej w Olsztynie, ul. Grunwaldzka 14
tel. 509 555 895 lub 515 046 954, e-mail: flis.ubezpieczenia@interia.plKomentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. nino #2218301 | 37.47.*.* 6 kwi 2017 18:28

  Już na zdjęciu widać , ze temu człowiekowi złe z oczu patrzy ! ,,warta" to złodziejska firma - wiem to z doświadczenia! ,,Warta "= ,,Ambergold" !

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. eska #2217380 | 195.136.*.* 5 kwi 2017 15:51

  W walce z rakiem ważne jest by omijać szerokim łukiem niedouczonych buców z poradni chirurgicznej na Dworcowej. Doktor Z. stwierdził, że to tylko hemoroidy, a badał wyłącznie palcem. Okazało się po kilku latach, że to rak odbytnicy...

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 3. bolo #2208882 | 82.139.*.* 25 mar 2017 07:48

  Warta już dawno zniknęła z rynku, a raczej rozkradziona przez zarządzających i się "odrodziła" - nie chodzi o raka - chodzi o szukanie frajerów kolejnych. Pamiętamy poprzednią Wartę i wszyscy zostali na lodzie co się ubezpieczyli u nich. Kaska????

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 4. SEBA_BMW_550i #2207771 | 37.47.*.* 23 mar 2017 15:49

  A Pudzian Raka skończył w 80 sekund

  odpowiedz na ten komentarz

 5. olsztynianka #2202955 | 88.156.*.* 16 mar 2017 13:55

  tu chodzi tylko o kasę dla Warty

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)