Jak co roku zabawy było co niemiara!

2016-04-23 20:05:57(ost. akt: 2016-04-26 08:43:34)

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

W sobotę (23.04) w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach odbył się piknik rodzinny połączony ze zbiórką charytatywną na rzecz podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Chętnych do zabawy i do udziału w kweście nie brakowało!
Fundacja „Przyszłość dla Dzieci" już po raz piąty razem z Bartbo zorganizowała majówkę. TO było jednocześnie otwarcie sezonu rozrywkowego w Butrynach. Nie było klasycznych biletów wstępu. Takim biletem była wplata do paszki wolontariuszy fundacji, do której trafi cały zysk z tego dnia.

— Jesteśmy firmą dającą uśmiech, dlatego chcemy widzieć jak najwięcej uśmiechów na jak największej liczbie twarzy — mówi Kamila Bogucka, współwłaścicielka Bartbo Dorota Langowska na majówkę przyjechała z Olsztyna razem z mężem i trzyletnim synkiem Tomkiem. Głównie po to, żeby chłopiec pobawił się na świeżym powietrzu, ale...

— Cieszy mnie, że możemy przy okazji pomóc tym, którzy pomocy potrzebuj najbardziej — mówi Langowska.

W silnym składzie przyjechali państwo Wróblewscy i Zawalichowie.

— Zamsze wrzucamy do puszki więcej niż ustalona minimalna opłata, bo te pieniądze idą na szczytny cel — tłumaczy Łukasz Wróblewski. Magdalena Turek na majówkę przyjechała z dziećmi, mężem i przyjaciółmi.

—To świetny pomysł. Zwłaszcza że ludzie chętniej wpłacają pieniądze na takie ważne działania — uważa pani Magdalena.

Atrakcji było tyle, że zwłaszcza najmłodszym trudno było się zdecydować, od czego zacząć zabawę. Można było skorzystać z parku linowego, kilku „dmuchańców" dla najmłodszych dzieci, była sekcja militarna, można było wejść do helikoptera i zrobić sobie zdjęcia, zobaczyć prawdziwego monstertrucka.

Miłośnicy biegania wystąpili w zawodach w cyklu Grand Prix z Nadleśnictwem Nowe Ramuki. Gości nie przegonił nawet wiatr, który co jakiś czas dawał się we znaki.

Pod opieką Fundacji .Przyszłość dla Dzieci" jest około 300 dzieci, głównie z Warmii i Mazur. To na ich leczenie i rehabilitację trafią pieniądze z sobotniej zbiórki.

Zobacz zdjęcia z pikniku: