Bono miał nosa. Litwin zatopił towar w paliwie

2016-04-08 13:46:03(ost. akt: 2016-04-08 13:46:18)

Autor zdjęcia: mat. IC w Olsztynie

Litwin zatopił 636 paczek papierosów w zbiorniku na paliwo volkswagena passata. Przemyt na przejściu granicznym w Gołdapi udaremnił piesek Bono.
Mężczyzna pojawił się na przejściu granicznym w Gołdapi w środę (6 kwietnia), wybrał godzinę na przełomie zmian. Celnicy z grupy mobilnej zdecydowali, że sprawdzą passata w budynku kontroli szczegółowej.

Przy rewizji pojazdu pomógł pies służbowy Bono, który wskazał zbiornik paliwa jako miejsce ukrycia kontrabandy. I rzeczywiście — w paliwie zatopiono 636 paczek papierosów.

Samochód i papierosy zostały zatrzymane, a wobec Litwina wszczęto sprawę karną.


mat. IC w Olsztynie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. STEFAN #1971605 | 109.241.*.* 8 kwi 2016 14:41

    Ehh.złapaliście mierniaka na podstawie ilości wjazdów i typowego auta do przemytu-pies odegrał tu małą rolę. W sumie to jedynie pozbawiliście ludzi(jak to mówią)"gorszego sortu" papierosówna które nie mogą normalnie i legalnie zarobić.Przecież widać że to najtańsza faja,interes robią Ci co wożą mallboro L&M itp ,które później trafia do niemczech lub holandii-to jest przemyt anie złapaliście tpową mrówkę która nie chce poprostu robić po 12g za 1200zł(możliwe że z kwotą przesadziłem i za to przepraszam). Znam te realia,jedynie mogę się pocieszyć że udało mi się wyrwać z tego interesu i jako tako daje sobie radę i tu nie mogę powiedzieć że jest dobrze,sam mogę sobie zarzucić czemu nie wyjechałem tylko dorabiam ten chory kraj.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)