XII FESTYN RODZINNY W ZSS W WOSZCZELACH - ,,Rodzinnie, zdrowo i na sportowo”

2015-06-02 21:40:43 (ost. akt: 2015-06-02 22:28:48)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoly

31 maja 2015 r. w Zespole Szkół Samorządowych w Woszczelach odbył się XII Festyn Rodzinny. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach oraz upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życia.
Festyn rozpoczął się od części artystycznej z okazji urodzin patrona szkół ks. Jana Twardowskiego przygotowanej przez p. W. Łukaszewicz, p. W. Borowik i p. M. Bagińską. Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w konkurencjach sportowych, zespołowych i indywidualnych zorganizowanych przez nauczycieli, Szkolne Koło Caritas oraz Samorząd Uczniowski.

Były to m.in. quiz o patronie szkoły, rysowanie kredą, tor przeszkód, rzuty do celu, wyścigi w workach, przeciąganie liny, malowanie twarzy. Swoje umiejętności zaprezentowali również strażacy z OSP w Woszczelach oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej ZSS w Woszczelach.

Powodzeniem cieszyło się stoisko „Szkoły kreatywnych umysłów” oraz Biblioteki Publicznej Gminy Ełk z Siedzibą w Nowej Wsi Ełckiej. W organizację aktywnie włączyło się Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Woszczele. Nie zawiedli nas również rodzice, którzy jak zawsze chętnie służą pomocą, za co serdecznie im dziękujemy. Festyn zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Wszyscy tego dnia odczuwali radość i satysfakcję z podjętych działań. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego. Atrakcje tego dnia zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały zdrowy sposób spędzania wolnego czasu oraz dobry sposób na integrację rodziny. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, biorąc czynny udział w festynie, do integracji naszej społeczności. Organiztorzy: Iwona Siemion, Urszula Krymska, Paweł Salamonowicz oraz Bartłomiej Koniecko.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:w.kowalewska@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Weronika Kowalewska/url]

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. anka #1751996 | 91.208.*.* 11 cze 2015 10:07

  jedyna sensowna szkoła w gminie i jedyna dyrektor z klasa i kompetencjami.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 2. emil #1749736 | 89.228.*.* 8 cze 2015 11:08

  Spoko było, kto nie był niech nie pierdzieli.

  odpowiedz na ten komentarz

 3. Arek #1748146 | 83.9.*.* 5 cze 2015 12:01

  Jeśli cokolwiek słychać z tego rejonu gminy to oczywiście o wspaniałej szkole w Woszczelach. Gratulacje.Wspaniała Kadra i cudowne dzieciaki.

  odpowiedz na ten komentarz