Sparingi: hokejowy wynik w meczu Łyny z Polonią Lidzbark Warm.

2015-02-20 20:27:29(ost. akt: 2015-02-20 20:33:28)
Aż dziesięć goli padło w rozegranym w Bartoszycach meczu kontrolnym pomiędzy rywalami z grupy 1 klasy okręgowej Łyną Sępopol i Polonią Lidzbark Warmiński.
Sparing zakończył się remisem 5:5, choć do przerwy Łyna przegrywała 2:4. Bramki dla klubu z Sępopola strzelali: Łukasz Pawłowski (2), Tomasz Naruszewicz (2) i Tomasz Krasowski.

W zespole Łyny zagrał po dłuższej przerwie powracający do treningów Paweł Lipiejko.

Skład Łyny: K. Pawłowski - Paszkowski, Sosiński, Piotr Dobrzyński, Skoczeń, Kryłowicz, Ł. Pawłowski, R. Naruszewicz, T. Naruszewicz, Lipiejko, Krasowski oraz Fałkowski, Gigilewicz, Lemański.