W karnawale czas na bale

2015-02-09 10:37:11 (ost. akt: 2015-02-09 10:39:01)

Autor zdjęcia: SP Rękusy

To był wyjątkowy dzień dla naszych uczniów. W Szkole Podstawowej im. rtm. W. Pileckiego w Rękusach odbyła się coroczna choinka szkolna. Na pierwszą w tym roku zabawę karnawałową licznie przybyli rodzice oraz członkowie rodzin.
Każda wychowawczyni klas młodszych miała swój czas na prezentację tańców i zabaw w rytm muzyki. Najwięcej emocji wzbudziły tańce integracyjne w kole. Nasi milusińscy przebrani w ciekawe kostiumy karnawałowe wspaniale wypadli w popisach tanecznych. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty. Ważnym punktem zabawy były wspólne rodzinne tańce. W różnego rodzaju zabawach aktywnie brały udział nie tylko dzieci, ale także rodzice i nauczyciele.

Ta integrująca całą społeczność szkolną uroczystość przebiegała w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Prężnie działający rodzice uczniów naszej szkoły przygotowali wystawną ucztę swoim pociechom. Udekorowane stoły, suto zastawione wszelkimi smakołykami, smacznymi kanapkami, owocami i sokami zachęcały do wspólnego biesiadowania.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było pojawienie się Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką z obietnicą, że za rok Mikołaj do nas powróci. Po emocjach związanych z wizytą Mikołaja nastąpiły wspólne zdjęcia pamiątkowe.
Bogaty i ciekawy program choinki szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich dzieci.

Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za wielkie zaangażowanie w przygotowanie i organizację choinki. Po raz kolejny mogliśmy liczyć na współpracę ze strony rodziców, którzy zawsze są żywo zainteresowani życiem szkoły.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gminaelk

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nick #1661521 | 83.9.*.* 10 lut 2015 16:56

    czy to jest "cała społeczność szkolna" ? Szkoła do likwidacji!!!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. nick #1660550 | 82.114.*.* 9 lut 2015 19:26

    Pięknie a Jola wiecznie młoda taka sama jak 20 lat temu

    odpowiedz na ten komentarz