Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

2015-01-26 10:11:10 (ost. akt: 2015-01-26 10:15:56)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka" Rudolph Giuliani
Ale także wiele otrzymują od wnuków, szczególnie w Dniu Babci i Dziadka, który tradycyjnie obchodzono w Przedszkolu Publicznym z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pieniężnie 21 i 22 stycznia.

Dzieci ze wszystkich grup przygotowały okolicznościowe występy dla swoich najdroższych Babć i Dziadków oraz zaproszonych gości, wśród których był m.in. pan burmistrz Kazimierz Kiejdo, pan dyrektor Robert Słonina i pani wicedyrektor Mariola Gudebska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz „babcia” wielu przedszkolaków pani Irena Kaczmarek.

Wesołe i humorystyczne wiersze oraz piosenki sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności, a tańce wzbudzały podziw dla umiejętności wnucząt. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków dał szansę na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami.

W grupie 3-4 latków chętne babcie i dziadkowie zgodzili się sprawdzić, czy rozpoznają swoje wnuki mimo zasłoniętych oczu i utrudnień przygotowanych przez nauczycielkę ( zmiana ubranka i fryzury dziecka itp.). Wszyscy potwierdzili, że znają swoje skarby i nic nie przeszkodzi w ich odnalezieniu. Bardzo było nam miło gościć zacnych dziadków i babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia w przedszkolu za rok.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. braniewianka #1646976 | 88.220.*.* 26 sty 2015 19:51

    wszystkie przedszkola pokazują różne występy z dzieciaczkami,ale braniewskie przedszkola nic ???????

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz