23-latek znęcał się nad swoim ojcem, babcią i dziadkiem

2014-12-22 09:00:28(ost. akt: 2014-12-22 11:17:06)
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu  Ireneuszowi N. mieszkańcowi gminy Wielbark. Mężczyzna bił i poniżał ojca, babcię i dziadka. – Najbliższe mu osoby nie mogąc dłużej znieść agresji zgłosiły sprawę Policji – mówi Aneta Choroszewska-Bobińska, rzecznik prasowy policji. Ich dramat trwał ponad 4 lata.
Oficer dyżurny policjantów ze Szczytna, otrzymał telefoniczne zgłoszenie z którego wynikało, że 23-letni mieszkaniec gminy Wielbark znęca się nad rodziną. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci. Okazało się, że 23-letni Ireneusz N. przez blisko cztery lata znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem, babcia i dziadkiem. – Przez cały ten czas oprawca wyzywał swoich najbliższych, szarpał ich za ubrania, a w dniu zgłoszonej interwencji domowej pięścią uderzał ojca i dziadka w głowę – mówi Aneta Choroszewska-Bobińska, rzecznik prasowy policji.
Sprawca przemocy domowej został zatrzymany przez policjantów i noc spędził w policyjnej celi. Natomiast pokrzywdzeni opowiedzieli kryminalnym o swoim dramacie ponieważ dłużej nie mogli znieść poniżania oraz zastraszania. Śledczy ustalili, że w tej sprawie znęcanie się miało zarówno charakter psychiczny i fizyczny. Ireneusz N. już usłyszał zarzuty. W piątek sąd na dwa miesiące aresztował 23-latka.
Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Policjanci apelują, aby  każdy  reagował na przemoc. Tak jak w tym przypadku wystarczył tylko jeden telefon, a sprawca przemocy domowej został odizolowany od rodziny i nie ma on już możliwości znęcania się nad najbliższymi. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i  innych. Każdy nawet anonimowo pod numerem telefonu 112 lub 997 może powiadomić najbliższą jednostkę policji, o fakcie znęcania się. Policjanci  sprawdzą  każdy taki sygnał.

Tylko ciekawe informacje:


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. . #1660659 | 31.63.*.* 9 lut 2015 20:29

    Ty kurwo żebyś spędził myślisz ze tak fajnie ?!

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Jak można czekać aż 4 lata #1615527 | 88.156.*.* 22 gru 2014 09:44

    żeby coś takiego zgłosić? Dobrze, że nikogo nie zabił debil. Oby święta spędził w pierdlu! Te i 20 następnych

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz