Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Przedszkolu Gminnym nr 1 w Bartoszycach

2014-12-16 10:02:43 (ost. akt: 2014-12-16 10:07:17)

Autor zdjęcia: Przedszkole Gminne

Przedszkolaki obiecały, w obecności Świętego Mikołaja, że będą grzeczne przez cały rok w domu i w przedszkolu. To jeden z efektów wizyty Mikołaja w Przedszkolu Gminnym nr 1 w Bartoszycach.
Przedszkolaki z Przedszkola Gminnego nr 1 w Bartoszycach wyczekiwały z niecierpliwością tajemniczego Gościa, który zostawił w sali przedszkolnej list.

Wiadomość odczytała nauczycielka - śnieżynka. Poinformowała dzieci, iż tajemniczy Gość prosi o wykonanie zadania i wówczas dzieci dowiedzą się kto niebawem do nich przybędzie.

Po złożeniu z części, wspólnie ze śnieżynką, portretu Świętego Mikołaja przedszkolaki nie mogły doczekać się gościa. Zanim Mikołaj przybył, nauczycielka pokazała dzieciom na globusie, gdzie znajduje się Laponia miejsce zamieszkania Mikołaja.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały ilustracje przedstawiające piękną śnieżną krainę. Kiedy do przedszkola przybył Święty Mikołaj z reniferami dzieci przywitały go piosenką i wierszykiem.

Pomogły również rozgrzać się Mikołajowi. Po wspólnej zabawie ze Świętym Mikołajem dzieci otrzymały prezenty.

Przedszkolaki żegnając Świętego Mikołaja obiecały, że będą grzeczne przez cały rok w przedszkolu i w domu.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gmina