Cud czy taktyczny geniusz? Polska pokonała mistrzów świata

2014-10-11 23:15:41(ost. akt: 2014-10-11 23:42:14)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: źródło wikipedia.pl

Podopieczni Adama Nawałki pokonali reprezentację Niemiec 2:0. Po 95 minutach walki wywozimy z Warszawy 3 punkty. Po golach Arkadiusza Milika w 51 minucie i Sebastiana Mili w 88 Biało-Czerwoni zajmują pierwsze miejsce w grupie D. W pozostałych meczach Irlandia pokonała Gibraltar 7:0, a Szkocja wygrała z Gruzją 1:0.
Emocje do ostatniej chwili. Stadion Narodowy był dzisiaj świadkiem historycznej wygranej reprezentacji Polski. W końcu rzadko zdarza się nam pokonywać aktualnych mistrzów świata! Przypomnijmy, że Polacy zagrali z Niemcami 18 meczów, z których 12 przegrali i tylko sześć zdołali zremisować. 11 października jest naszym dniem triumfu.

Następny mecz reprezentacja Polski zagra ze Szkocją we wtorek 14.10 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

6. Gibraltar 0-14

Jakie są Wasze odczucia po meczu? Jak sobie poradzimy ze Szkocją? Dajcie znać w komentarzach.