Debiut na.. dwójkę!

2014-09-21 14:46:42(ost. akt: 2014-09-21 14:53:14)

Autor zdjęcia: Vęgoria

Nie, to nie „szkolna” ocena poczynań Patryka Kuna w debiutanckim występie w w drużynie Vęgorii Węgorzewo. To liczba bramek, które filigranowy zawodnik zdobył w spotkaniu z Łyną Sępopol. Jego koledzy dorzucili kolejne dwa trafienia, a „Wojskowi” okazali się w Sępopolu zdecydowanie lepsi od rywali.
Wynik spotkania otwarty został nadspodziewanie szybko. Już w 2 minucie gry obrona gości się pogubiła, a sprytnie wychodzący na czystą pozycję Piotr Kodeniec precyzyjnym strzałem głową dał nam prowadzenie. Bramka ta podziałała mobilizująco na gospodarzy i to oni w następnych kilkunastu minutach prezentowali ciekawszy futbol. Z ich akcji nic konkretnego się nie „urodziło”. Natomiast węgorzewianie postanowili jeszcze w pierwszej połowie rozstrzygnąć losy spotkania.

Najpierw dobrą piłkę wzdłuż linii końcowej zagrał Daniel Maliszewski i Patryk Kun z najbliższej odległości pokonał bramkarza miejscowych. Kilka chwil ten sam zawodnik strzałem z rzutu wolnego zdobył swoją drugą bramkę w spotkaniu.

Do przerwy więcej goli już nie oglądaliśmy. Za to w drugiej połowie swoje dorzucił "Malina”, z dystansu lobując golkipera Łyny.

Zwyciężyliśmy więc pewnie, choć sytuacji stuprocentowych mieliśmy jeszcze kilka, a wynik mógł być jeszcze okazalszy. Zgodnie z przewidywaniami Patryk – który wreszcie mógł wystąpić w meczu ligowym – dodał naszej ekipie jakości i był wyróżniającym się zawodnikiem na boisku. Wierzymy, że równie pomocny w zdobywaniu punktów okaże się w kolejnych spotkaniach Vęgorii.

Łyna Sępopol – Vęgoria Węgorzewo 0:4 (0:3)

Bramki dla Vęgorii: Piotr Kodeniec, Patryk Kun x2, Daniel Maliszewski

Żółta kartka dla Vęgorii: Marek Duda

Vęgoria: Damian Suszczewicz – Daniel Maliszewski (Kamil Hałuszko), Marcin Biaduń, Patryk Nagórski, Jakub Wysocki, Wojciech Klukiński, Marek Duda (Mateusz Kobryń), Szymon Krupa, Patryk Kun, Kamil Pruszyński (Mateusz Biernat), Piotr Kodeniec (Jakub Prokop)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty