Akademia Piłkarska nad morzem

2014-08-14 11:27:29(ost. akt: 2014-08-14 11:33:27)
Wakacje Akademii Piłkarskiej

Wakacje Akademii Piłkarskiej

Autor zdjęcia: Archiuwm prywatne

Nadmorskie wakacje Akademii Piłkarskiej upłynęły pod znakiem wspaniałego wypoczynku, niezapomnianej zabawy i (oczywiście!) sportowej rywalizacji.
Tygodniowe wakacje w Mikoszewie koło Stegny zawodnicy Akademii Piłkarskiej będą jeszcze długo wspominać. Codzienne wypady nad morze, piękna pogoda, ciepła woda, wycieczki, rejs statkiem, sparingi z Lechią Gdańsk, ognisko… Dzięki tym wakacjom zawodnicy Akademii Piłkarskiej zżyli się jeszcze bardziej, co zapewne zaprocentuje na boisku.

— Oprócz tego, że prawie codziennie chodziliśmy nad morze, mieliśmy też dużo innych atrakcji — mówi 12-letni Wiktor Racinowski, szóstoklasista z „Jedynki”. — Najbardziej podobała mi się gra terenowa w lesie. Losowaliśmy numerki, szukaliśmy ich w lesie i odpowiadaliśmy na pytania. Było super!

Z uśmiechem od ucha do ucha morskie wakacje wspomina 12-letni Artur Makowski.
— Woda w morzu była naprawdę ciepła! — mówi Artur. — Bardzo podobała mi się wycieczka do Krynicy Morskiej i rejs statkiem. Mieliśmy też dyskotekę i ognisko. Z chęcią pojechałbym na taki obóz jeszcze raz!
Wakacje w Mikoszewie odbyły się w ramach projektu „Uzależnieni tylko od futbolu” (z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich).
(ef)

Przeczytaj zanim wpiszesz komentarz!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj


Tylko ciekawe informacje. Najświeższy numer Węgorzewskiego Tygodnia już w sprzedaży. Zapraszamy do lektury!