Przegląd Muzyczny Gazety Olsztyńskiej

2014-08-12 14:30:51 (ost. akt: 2014-08-22 22:08:13)

Autor zdjęcia: Grzegorz Wadowski

Na scenie Przeglądu Muzycznego "Gazety Olsztyńskiej" pojawi się aż siedmiu wykonawców. Od wtorku spośród pozostałych artystów internauci mogą wybierać dwóch, którzy dostaną tzw. dziką kartę. Pierwsze i drugie miejsce w głosowaniu gwarantuje występ podczas przeglądu
Możecie już głosować na zespoły, które otrzymają dziką kartę i wystąpią na scenie Przeglądu Muzycznego "Gazety Olsztyńskiej". Głosowanie prowadzimy na Facebooku.

Zasady są proste. Pod postem zamieszczonym na naszym fanpage'u (Gazeta Olsztyńska) umieszczamy nazwy wykonawców. Dwa zespoły/wykonawcy z największą ilością polubień wystąpią na Przeglądzie Muzycznym "Gazety Olsztyńskiej". Głosujemy do piątku (22 sierpnia) do godziny 18!


Tymczasem finałowa piątka już przygotowuje się do występu. — Czujemy się świetnie. To dla nas pozytywny szok, że dostaliśmy się do finału — mówi Sławomir Kasprzycki z zespołu Nomakeup. — Od jakiegoś czasu startujemy w różnych konkursach. Teraz nam się udało. Mamy swoją szansę.

— Znaleźliśmy ogłoszenie na facebook'u i pomyśleliśmy: dlaczego nie? — dodaje Arek Wądołowski z zespołu Moose the Tramp. — Wysłaliśmy zgłoszenie, licząc na to, że się uda. Nasze nadzieje się spełniły. Przygotowywać się będziemy na próbach zespołu, tak jak dotychczas. Niech wygrają najlepsi!

Sprawdź profil na stronie Gramy.Orientacja.pl
Lista zespołów walczących o dziką kartę:
Jeden Trzy Bandzur
Legarytmy
Kinga Rataj
Tomasz Rzeszut
Niepoprawni
Adam Borkułak
Gabriela Kocyba
Ejtobangla
ChiCha
PieGoo
LeonLoew
Dziecięce Niebo
The Alley
Ukryta Strona Miasta
Nomakeup
Decent Elephant
Cerber
Moose The Tramp
Derisum Band
Deusjulie
Mirek Deredas
The Second Chance
Paulina Dorawa
Vectoristy
DNA Has Changed in Mechanical Network
Agnieszka Szczucka
We Will Never Be Famous
The Raindrops
Po godzinach
H’ellos
Madame Maracana
Karolina Balle
Empty Box
Soul’s Sound