Dni Rynu na sportowo2014-07-24 11:39:20(ost. akt: 2014-07-24 11:51:10)
Zwycięzcy turniejów otrzymali puchary

Zwycięzcy turniejów otrzymali puchary

Autor zdjęcia: Arch. UMiG Ryn

Podczas Dni Rynu na boisku Orlik rozegrane zostały Turniej Siatkówki i Turniej Piłki Nożnej.
W Turnieju Siatkarskich Czwórek wzięło udział pięć zespołów. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Najlepszym zespołem okazała się drużyna „Mazurska” w składzie: Paweł Adamczyk, Maciej Kołakowski, Marcin Ambroziak, Zbigniew Ruszczyk, kolejne miejsca zajęły drużyny: 2. Jakośtam, 3. Monetki, 4. Jon, 5. Popki. Turniej Siatkarskich Czwórek organizowany był przez Stowarzyszenie Sportowe i Rekreacyjne w Rynie. Zawodnicy biorący udział w Turnieju rywalizowali ponad trzy godziny o jak najlepsze miejsce w zawodach.


W Turnieju Plażowej Piłki Nożnej, który w wyniku próśb zespołów rozegrano na Orliku, wystąpiły cztery zespoły: Daro Team, Monetki, Siela Team i Sterławki. Chłopcy okazali się bardzo wytrwali, gdyż musieli grać w palącym słońcu. 


Klasyfikacja końcowa:

1. Daro Team

2. Siela Team

3. Monetki

4. Sterławki


UMiG RynW najnowszym wydaniu GG także informacje z Rynu

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj