Pijany ukradł samochód i powiadomił o tym policję

2014-07-13 21:19:33(ost. akt: 2014-07-13 21:32:14)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Pijany 18–latek ukradł z garażu volswagena caddy, którym chciał pojeździć. Kiedy spowodował kolizję, sam zadzwonił na policję i poinformował o wszystkim, co zrobił oficera dyżurnego.
Około północy oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Giżycku otrzymał informacje o tym, że w Białej Giżyckiej koło Wydmin ktoś ukradł volkswagena. Oficer dyżurny był nieco zaskoczony, bo podczas rozmowy ustalił, że zgłaszający zdarzenie jest jednocześnie sprawcą kradzieży.

Policjanci ustalili, że 18–latek tego wieczoru wypił sporą ilość alkoholu. Chciał pojeździć samochodem, ale nie swoim. Postanowił na krótki czas pożyczyć samochód właściciela sklepu. Poszedł więc do garażu, który był otwarty i wsiadł do samochodu, w którym były kluczyli i odjechał.

W drodze do Orzysza w miejscowości Czarne pijany młody mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Z uwagi na awarię samochodu nie mógł dalej jechać. Z tego też powodu postanowił o wszystkim powiadomić policję. Jak pomyślał, tak zrobił. Potem pomaszerował pieszo do domu.

Kiedy Michał T. pieszo wracał do domu, został zatrzymany astolatek, który miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie trafił do policyjnego aresztu. Zarzuty, które usłyszy mogą skutkować karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ich/af

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wojtas #1438141 | 89.228.*.* 13 lip 2014 22:10

    I to się nazywa obywatelska odwaga :D Szacunse

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz