Kolarze na mazurskich trasach

2014-06-24 13:58:53(ost. akt: 2014-06-24 14:01:45)
Grupa kolarzy z Nowego Miasta wybrała się na VIII etap Merida Mazovia MTB Marathon, który odbył się w Gołdapi. Na starcie stanęło blisko 600 kolarzy.
Pogoda tego dnia była dość sprzyjająca, poza dokuczliwym wiatrem. Trasa była bardzo malownicza, obfitowała w liczne pagórki a największą atrakcją na trasie była Biała Góra pod którą nie wszyscy dali radę podjechać.

Najlepiej spisała się młodzież. Agata Patalon i Kacper Danielewski zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych na dystansie FIT (36 km). Na tym samym dystansie Piotr Patalon zajął 2 miejsce w swojej kategorii. Na dystansie MEGA (59 km) bardzo dobrze pojechał Mariusz Kaczyński, który w najmocniejszej kategorii M3 zajął 5 miejsce. Tadeusz Piątkowski na dystansie GIGA (92 km) zajął najmniej lubiane przez sportowców 4 miejsce w kategorii M4.

Po jednym dniu odpoczynku Agata i Kacper wybrali się do Ełku na IX etap do Ełku. W pierwszym dniu lata pogoda bardziej przypominała jesień, ponieważ było 12 stopni Celsjusza i do tego prawie cały czas padał deszcz. Na szczęście młodzież się nie wystraszyła i pojechała znakomicie. Najszybszym zawodnikiem na dystansie FIT (32 km) był Kacper Danielewski, który pokonał blisko 190 zawodników i tym samym wygrał kategorie wiekową. Aga na tym samym dystansie pokonała swoje rywalki i również wygrała kategorie wiekową.

Tego samego dnia Mariusz Kaczyński wybrał się na wyścig do Pasłęka, gdzie zajął 2 miejsce open oraz 2 w kategorii wiekowej na dystansie 54 km.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl/ w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: