Turniej Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej". Zobacz terminarz

2014-06-10 18:38:55(ost. akt: 2014-06-12 12:46:10)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

We wtorek odbyło się losowanie grup Turnieju Dzikich Drużyn. Na stadionie Stomilu Olsztyn pojawili się przedstawiciele zespołów, które zgłosiły się do rozgrywek. A także piłkarze olsztyńskiej drużyny, którzy rozlosowali turniejowe grupy. Emocji nie zabrakło, a to dopiero początek tego, co będzie działo się w weekend w Kortowie.
Jeśli emocje będą choć takie, jak podczas losowania grup na Stadionie Stomilu - naszego partnera - to nie mamy wątpliwości, że będzie to na pewno niesamowity turniej. Piłkarze olsztyńskiej drużyny wylosowali we wtorek o 17:00 grupy turniejowe.

Turniej odbędzie się 14 czerwca (roczniki 1995, 2000, 2003) i 15 czerwca (kategoria open). Podobnie jak rok temu boisk w samym sercu Kortowa użycza Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Drugiego dnia zawodów na płycie stadionu w Kortowie maluchów zaprosimy na festyn sportowo-rekreacyjny. Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy!
Warto podkreślić, że każdy piłkarz otrzyma dyplom udziału. Najlepszym strzelcom, zawodnikom i bramkarzom w każdej kategorii wręczymy statuetki. Drużyny, które zajmą miejsca od I do III, wzniosą w górę puchary, a na ich szyjach zawisną medale. To nie wszystko, ponieważ zwycięskie zespoły otrzymają cenne nagrody rzeczowe.

Głównym sponsorem nagród dla piłkarzy już po raz drugi z rzędu jest firma R-GOL, która w ostatnich latach z lokalnej marki przerodziła się w jednego z największych dystrybutorów piłkarskiego sprzętu w kraju.

mp/SzS

Źródło: Gazeta Olsztyńska