Dzień Dziecka w Buczkach

2014-06-04 10:15:44 (ost. akt: 2014-06-04 10:18:28)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Wiele atrakcji dla najmłodszych milusińskich dzieci czekało 1 czerwca w Buczkach pod wiatą. Był to już trzeci z kolei Dzień Dziecka w Buczkach. Patronat nad wydarzeniem objął wójt gminy Ełk Antoni Polkowski, który zaszczycił nas swoją obecnością.
Wszystkie dzieci otrzymały paczki i upominki. Chętne dzieci wzięły udział w różnych konkursach sportowych. Dzieci też bardzo chętnie śpiewały.

Największą atrakcją była oczekiwana Zumba pod hasłem "Łączy nas sport, nie narkotyki", prowadzona przez panią instruktorkę ze Studia Promenada. Udział wzięły chętne dzieci i dorośli.
Za swe umiejętności uczestnicy otrzymali nagrody. Następnie odbył się poczęstunek, pieczenie kiełbasek przy ognisku i wspólna zabawa przy wspaniałej muzyce dla dzieci i dorosłych, którą prowadził Krzysztof Osiecki i sołtys wsi Chojniaka Filutkowski Henryk.

Głównym celem była wspólna zabawa po przez wyjście z domu i spędzenie wspólnie wolnego czasu.
Najważniejsze, że pogoda dopisała i przyszło dużo dzieci. Wszystkim bardzo dziękuję za udział, było świetnie. Oj się działo.

Organizator: Stowarzyszenie Przystań - Szeligi - Buczki, sołtys wsi Buczki-Szeligi Ewa Lewicka, mieszkańcy oraz współorganizatorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Chojniaka "Odnowa"oraz członkowie Stowarzyszenia Inicjatywy Wiejskiej Selment Wielki.


Ewa Lewicka


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tomy #1411082 | 89.228.*.* 5 cze 2014 18:45

    polecamy forum: Antoni Polkowski-Wójtem Roku 2012 ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD