Turniej Dzikich Drużyn. Radzimy pospieszyć się z zapisami

2014-05-09 10:23:32(ost. akt: 2014-05-21 12:03:47)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Lista zgłoszeń do naszego turnieju rośnie z dnia na dzień. W kategorii open wpisujemy już tylko na listę rezerwową, w roczniku 2003 i młodsi zostało już tylko jedno wolne miejsce, w innych zaledwie kilka, więc radzimy pospieszyć się z zapisami.
Do IV Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” możemy przyjąć już tylko 13 drużyn. W kategorii 1995 i młodsi jest jeszcze 7 wolnych miejsc, 2000 i młodsi — 5, a w kategorii 2003 i młodsi — jedno. Od kilku dni drużyny z kategorii open mogą zapisywać się wyłącznie na listę rezerwową.

Czekamy na deklaracje


Przypominamy także, że do 15 maja czekamy na deklaracje udziału od zespołów, które już się zapisały do naszych rozgrywek. Możecie je pobrać z naszej strony internetowej gazetaolsztynska.pl/turniej.

Deklaracje możecie nam dostarczyć: osobiście do redakcji przy ul. Partyzantów 71, pocztą tradycyjną albo e-mailem na adres turniej@gazetaolsztynska.pl, w treści przysyłając skan lub zdjęcie wypełnionej deklaracji.

Drużynę do turnieju możecie zgłosić wyłącznie wysyłając e-mail na turniejową skrzynkę. W treści należy wpisać jej nazwę, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer kontaktowy. Uwaga, zapisy odbywają się na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy. W przypadku zapełnienia danej kategorii wiekowej zostanie stworzona lista rezerwowych.

Młodzi, ale waleczni


Dzisiaj zdradzimy wam kolejną informację. Losowania grup. Odbędzie się 10 czerwca na stadionie Stomilu Olsztyn przy al. Piłsudskiego. O szczegółach będziemy was informować.

Przypominamy także, że drugiego dnia turnieju (15 czerwca) na płycie głównej boiska w Kortowie odbędzie się sportowy festyn dla maluchów. W naszym turnieju zagrają nastolatkowie i dorośli, kobiety i mężczyźni. Jak na razie najmłodszą drużyną jest zespół Brazylijska Szkoła Futbolu. W składzie znajdą się chłopcy w wieku 6 i 7 lat, zagrają w kategorii 2003 i młodsi.

— Zdaję sobie sprawę, że chłopcy będą będą mieli trudniej, ale bardzo się ucieszyli na ten turniej, kiedy dowiedzieli się, że Gazeta go organizuje — mówi Bartosz Zawadzki, opiekun drużyny. — Ale przecież najważniejsze jest to, żeby dzieci zdobywały doświadczenie, mogły sobie pograć, a przy tym dobrze się bawić!

Sponsorem IV Turnieju Dzikich Drużyn jest Galeria Warmińska. Partnerami naszej imprezy są Stomil Olsztyn, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz Urząd Marszałkowski.

mpŹródło: Gazeta Olsztyńska