Łyna znowu bez wygranej, choć prowadziła do przerwy

2014-05-04 15:21:12(ost. akt: 2014-05-04 15:27:36)
Choć piłkarze Łyny Sępopol prowadzili do przerwy w wyjazdowym meczu 22. kolejki V ligi z Wilczkiem Wilkowo, nie zdołali wywalczyć choćby punktu.
Dzięki trafieniom Grzegorza Zycha i Łukasza Pawłowskiego, klub z Sępopola prowadził do przerwy z Wilczkiem 2:1.

W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko gospodarze. Co ciekawe, trzy gole strzelili dla Wilczka bracia Marek, Mariusz i Adam Grabowscy.

Po 22 kolejkach Łyna wciąż ma tylko 20 punktów. W tabeli drużyna zajmuje 14. miejsce. Ma tylko dwa punkty więcej od przedostatniego Kłobuka Mikołajki i 5 od ostatniego Mazura Pisz.

W następnej kolejce Łyna podejmować będzie Czarnych Olecko.

Wilczek Wilkowo - Łyna Sępopol 4:2 (1:2)

1:0 – Marek Grabowski (7 karny), 1:1 – Zych (20), 1:2 – Pawłowski (31), 2:2 – Mariusz Grabowski (53), 3:2 – Adam Grabowski (62), 4:2 – Piskorz (71)