370 tysięcy dla niepełnosprawnych dzieci

2014-04-23 12:56:55(ost. akt: 2014-04-23 13:34:32)

Autor zdjęcia: Archiwum SOSW

Starostwo ostródzkie zdobyło pieniądze dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miłakowie na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.
Starostwo pozyskało pieniądze z funduszy europejskich przeznaczonych na wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.

Dzięki tym pieniądzom 30 uczniów z SOSW w Miłakowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum weźmie udział w cyklu zajęć terapeutyczno rehabilitacyjnych, rozwijających ich zdolności oraz rozwijających funkcjonowanie społeczne dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Ponadto w ramach projektu wychowankowie ośrodka pojadą na wycieczkę edukacyjną do Warszawy, podczas któregej będą mieli możliwość zwiedzić m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wart 374 tysiące projekt będzie realizowany do 31.05.2015 roku.


mh, morag@gazetaolsztynska.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na milakowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj