Kolejna porcja kosmetyków dla Was!

2014-04-11 11:00:00(ost. akt: 2014-04-15 19:01:53)
Drogie panie, mamy dla Was niespodziankę - 2 zestawy kosmetyków Joanna Naturia. A w każdym szampon, maseczka, peeling, masło i balsam.
Czas zadbać o włosy! Kompozycja miodu i cytryny od dawna znana jest ze swoich właściwości pielęgnacyjnych. To doskonałe zestawienie dla włosów suchych i zniszczonych, a także farbowanych. Miód to źródło witamin A, C i PP oraz cennych soli mineralnych odżywiających włosy. Cytryna – oprócz pokaźnej dawki witaminy C – zawiera także witaminy A, E i z grupy B. Po takim zastrzyku witamin, włosy stają się odżywione, lśniące i gładkie.

Coś na przemęczoną skórę po zimie? Ale oczywiście! Truskawki to również wiosenna witaminowa bomba. Te soczyste, czerwone owoce to zdrowy koktajl witamin A, C, E i z grupy B. Kosmetyki z zawartością truskawkowego ekstraktu działają na skórę nie tylko głęboko oczyszczająco, ale również odżywczo. Truskawka doskonale zamyka pory skórne, i zostawia ciało gładkie i pachnące. Wiosenny zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych Joanna Naturia, czyli szampon i maseczka nawilżająca z ekstraktami z miodu i cytryny oraz peeling myjący, masło i balsam do ciała z dodatkiem truskawki, odżywi skórę i włosy, które czekają na taką dawkę witamin!