Rozdajemy maturzystom specjalny studniówkowy dodatek

2014-02-25 20:02:53(ost. akt: 2014-02-26 10:15:40)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

— W domu mam dodatek do „Gazety Olsztyńskiej” ze zdjęciami z pierwszej klasy podstawówki. Teraz będę mogła porównać, jak zmieniłam się przez te wszystkie lata — mówi Aleksandra Rebelińska, uczennica klasy IIId II LO w Olsztynie, przeglądając specjalny studniówkowy dodatek ze zdjęciami maturzystów z Olsztyna i powiatu.
Komentarzom i wspomnieniom ze studniówki nie było końca, gdy we wtorek w samo południe odwiedziliśmy trzecioklasistów z II LO w Olsztynie z darmowymi egzemplarzami specjalnego dodatku „Studniówki 2014”.

Dodatek ze zdjęciem ze studniówki zachowa na pamiątkę. — Cieszę się, że ktoś pomyślał o tym, żeby zebrać fotografie wszystkich tegorocznych maturzystów. Będę śledzić, jak na studniówkowy dodatek zareagują moi rówieśnicy z innych szkół — zapewnia Ola Oziero, która codziennie dojeżdża do liceum z Ostródy.

Wcześniej dodatek otrzymali uczniowie LO I w Olsztynie. W środę wyjątkowy dodatek „Gazety Olsztyńskiej” trafi do uczniów III LO w Olsztynie. Podobną pamiątkę otrzymają wszyscy maturzyści z Olsztyna i powiatu.


msz

Źródło: Gazeta Olsztyńska