I miejsce w XX Dekanalnym Przeglądzie Jasełek

2014-01-16 08:59:06(ost. akt: 2014-01-16 09:12:14)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach

11 stycznia 2014r. w Rajgrodzie odbył się XX Dekanalny Przegląd Jasełek. W zmaganiach wzięło udział 9 grup z 9 szkół. I miejsce zdobyli uczniowie klas IIb i IIIa ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostkach, którzy, pod kierunkiem pań Agnieszki Karaś i Elżbiety Cieciuch, zaprezentowali fantastyczny spektakl.
Kolędy i pastorałki w ich wykonaniu, a także odegraną inscenizację, długo oklaskiwała zgromadzona publiczność i rywalizujące grupy. Jury było pod wrażeniem przedstawienia i umiejętności wokalnych. Uczniowie naszej szkoły usłyszeli wiele ciepłych słów pod swoim adresem, które na pewno zmobilizują ich do dalszej pracy nad szlifowaniem swoich talentów. Naszych małych artystów znów wspierali rodzice, którzy również wzięli udział w inscenizacji – pięknie wykonali oni wspólnie z dziećmi pastorałkę „Święta, święta”. Nie zabrakło też tradycyjnej gwiazdy.

Trzeba przyznać, że zarówno młodszym jak i starszym aktorom talentu nie brakuje, co niezaprzeczalnie udowodnili…

Wszystkim osobom biorącym udział w jasełkach, a także reżyserkom spektaklu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na prostki.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPProstki

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kk #1300829 | 89.228.*.* 19 sty 2014 17:22

  jasełka a przy okazji piekiełko, podziwiam dzieci i ich nauczycieli a że chce się uzyskać przy tym dodatkową kasę opluwając innych to takie nasze polskie badziewie

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Rada #1299267 | 87.96.*.* 17 sty 2014 21:38

  Dlaczego? Już odpowiadam bo pani wójt woli finansować szkołę w Bobrach gdzie jest ok. 40 dzieci. Dlaczego? Ponieważ tam ma większość głosów i szkoły nie zlikwiduje bo... jest rok wyborczy a "nasze" dzieci tracą. Z pozdrowieniami dla P. Agnieszki, P.Basi O., P.Basi M., P. Małgosi Z. i wszystkich innych sprawiedliwych i dobrych nauczycieli.

  odpowiedz na ten komentarz

 3. nauczycielka #1298708 | 91.245.*.* 17 sty 2014 13:02

  gratuluję uczniom umiejętności wokalnych, paniomwspaniałych efektów , a władze gminy niech przemyślą dlaczego w tej szkole brakuje godzin na zajęcia rozwijające muzycznie naszych uczniow ? Dlaczego oszczędzacie na naszych dzieciach?- wiedząc że mają takie predyspozycje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz