Nasi karatecy mają szlachetne serca

2013-12-13 16:20:55(ost. akt: 2013-12-13 16:22:05)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora


Ostródzki Klub Kyokushin Karate to nie tylko treningi, walki i zawody. Jak co roku 6 grudnia na trening zagląda święty Mikołaj.
To gratka zarówno dla tych najmłodszych jak i dla starszych trenujących zawodników. Tym bardziej, że święty, który odwiedza karateków wymyśla im nietypowe zadania w zamian za mikołajkowe słodkości. 
— W tym roku główną atrakcją 6 grudnia była gra „Hu! Hu! Ha! Mikołaj patrzy na renifera” (na wzór „1, 2, 3 – baba jaga patrzy”), gdzie trenujący przeobrażali się w nieruchome renifery — z uśmiechem opowiada trener OKKK Artur Małż. — W te szczególne dni łączymy treningi młodszych i starszych, aby integrować całe środowisko karateków, budować więzi między zawodnikami oraz dobrze się bawić przeprowadzając treningi na wesoło – dodaje.Mikołajkowy trening był tym bardziej szczególny, że cały Ostródzki Klub Kyokushin Karate wziął udział w akcji Szlachetna Paczka. Zebrano mnóstwo podarunków dla potrzebującej rodziny. Sympatycy klubu jak co roku okazali swoją hojność i dobre serce przekazując liczne dary.Celów wzięcia udziału w akcji Szlachetna Paczka jest kilka. 
— Tym nadrzędnym jest pomoc innym w potrzebie, a to właśnie na takich wartościach opieramy działanie naszego klubu. Poprzez zaangażowanie wszystkich trenujących w OKKK chcemy uświadomić im także, że razem możemy osiągnąć naprawdę wiele i nasza pomoc zebrana w całość ma naprawdę wielką moc — tłumaczy Sławomir Walczak jeden z trenerów Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gość #1270777 | 89.228.*.* 14 gru 2013 14:41

    W tym klubie co chwile coś się dzieje.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. trenery #1270774 | 31.174.*.* 14 gru 2013 14:35

    biznes jest biznes

    odpowiedz na ten komentarz