Dzień Seniora w Janowcu Kościelnym

2013-11-22 18:23:45(ost. akt: 2013-11-22 13:25:49)

Autor zdjęcia: Barbara Wrzeszczyńska21 listopada w Samorządowym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Janowcu Kościelnym odbyło się spotkanie z okazji DNIA SENIORA. Organizatorem był SOKSiR oraz Klub Seniora „Niezapominajki”.

Drogi Seniorze!

„Spraw, aby każdy dzień

miał szansą stać się

najpiękniejszym dniem

Twojego życia”


Wszystkich przybyłych powitała Kierownik SOKSiR Barbara Wrzeszczyńska.
 To uroczyste spotkanie Seniorów, z udziałem Wójt Bożeny Grochala, Sekretarz Zofii Wielgus, Skarbnik Elżbiety Wiśniewskiej, było pretekstem do porzucenia wszelkich codziennych trosk, codziennych dyskusji, w których to problem osób starszych zostaje zredukowany do kłopotów z emeryturami, służbą zdrowia, czy zapewnieniem opieki.


Spotkanie, to także doskonała okazja do uświadomienia, ile wszyscy im zawdzięczamy.
W krótkim wystąpieniu Pani Wójt przekazała Seniorom wiele ciepłych słów, jak bardzo są ważni w społeczeństwie, jak ważna jest ich pomoc w życiu społecznym i kulturalnym gminy. Życzyła zdrowia, miłości, radości, pogody ducha i samych szczęśliwych dni.


Przed zgromadzoną publicznością wystąpili z programem artystycznym Seniorzy z Klubu Seniora (Panie: T. Filipińska, E. Ciesielska, M. Szemplińska, H. Stypik, T. Jankowska, H. Węgierska i Panowie: W. Iwanowski i W. Moranko) oraz grupa młodzieży gimnazjalnej Pani Judyty Wrzeszczyńskiej.

„Hymn” Klubu Seniora „Szła Babeczka do laseczka” z radością odśpiewali wszyscy uczestnicy.
Z okazji Dnia Seniora odśpiewano także, z lampką szampana, tradycyjne 100 lat, a każdy Senior otrzymał różę z dołączonym aforyzmem o mądrościach wieku starszego.
Przy zastawionym stole długo jeszcze toczyły się rozmowy – wesołe wspomnienia, opowiadanie humoresek, wspólne śpiewanie.

 bw

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tez senior #1253566 | 83.9.*.* 25 lis 2013 20:03

    Żenada! Gdyby nie sami seniorzy i szkoła to nie było by programu. Co robi ten GOK??? Czy kierownik umie tylko za pieniądze gminy zrobić zakupy na stoły seniorów? Agonia Ośrodka kultury w Janowcu!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)