Wybierzcie z nami Dziewczynę Lata 2013!

2013-07-15 09:53:17 (ost. akt: 2013-07-15 14:54:00)
Karolina Wąs wygrała nasz plebiscyt w 2012 roku!

Karolina Wąs wygrała nasz plebiscyt w 2012 roku!

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Promienny uśmiech, ogniste spojrzenie, temperament — idealna kandydatka musi mieć wszystko, co w tej porze roku najlepsze. „Gazeta Olsztyńska” po raz kolejny ogłasza plebiscyt na Dziewczynę Lata.
— Jaka powinna być Dziewczyna Lata? — zastanawia się Maciek, student z Olsztyna. — Piękna i ciągle uśmiechnięta. W końcu lato to radosna pora roku.

— Uroda to nie wszystko — dorzuca Kamil, również student. — Powinna mieć temperament gorący jak hiszpańskie plaże!
Przed rokiem zgłosiło się aż 68 kandydatek. Zwyciężyła Karolina Wąs z Ostródy. — To była dla mnie przede wszystkim świetna zabawa i oczywiście satysfakcja. Dawniej marzyłam o karierze modelki, więc chociaż trochę odczułam na własnej skórze, jak wygląda taka praca — opowiada ubiegłoroczna laureatka.

Zwycięstwo w naszym plebiscycie to nie tylko fajna przygoda, ale też nagrody. Wśród nich wywiad w Gazecie oraz sesja zdjęciowa. — Pamiętam, że nie czułam tremy przed obiektywem, bo bardzo lubię, kiedy ktoś mi robi zdjęcia. Jestem z niej naprawdę zadowolona, tylko trochę szkoda, że na fali zwycięstwa nie próbowałam przebić się dalej. Ale cały czas chwalę się tytułem Dziewczyny Lata „Gazety Olsztyńskiej” — podkreśla Karolina Wąs.

Teraz tytuł po Karolinie ma szansę przejąć kolejna dziewczyna. Czy warto spróbować swoich sił? — Oczywiście! To szansa na wybicie się oraz pokonanie nieśmiałości — zachęca Karolina.

Okazuje się, że czasem zwycięstwo w naszych plebiscytach może być początkiem nowej przygody. Tak było u Agnieszki Nadziak z Bramki koło Morąga, Dziewczyny Sierpnia 2010 i Dziewczyny na Okładkę 2012. Agnieszka, zachęcona sukcesem w naszym plebiscycie, wystartowała w konkursie Miss Polonia Olsztyn. I została I Wicemiss oraz Miss Mody Ślubnej!

Już dziś ruszamy z kolejną edycją plebiscytu „Dziewczyna Lata Gazety Olsztyńskiej”. Masz od 18 do 28 lat? Wyślij swoje zgłoszenie pod adres plebiscyty@gazetaolsztynska.pl. W treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres i datę urodzenia oraz dodaj oświadczenie: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych oraz akceptuję postanowienia regulaminu”. No i oczywiście dołącz do tego swoje zdjęcie. Zgłoszenia przyjmować będziemy do 23 sierpnia do godziny 23.59.


Natalia Steć, nr

Źródło: Gazeta Olsztyńska