Szukasz wyzwań? Zgłoś się i zostań dziewczyną parady

2013-07-03 14:10:13 (ost. akt: 2013-07-06 21:53:33)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Uwaga, dziewczyny! Mamy dla Was niepowtarzalną propozycję. Otóż każda ma szansę otworzyć paradę z okazji 660-lecia Olsztyna. Zgłaszajcie się do naszej zabawy!
Jako jedna z pierwszych do naszego plebiscytu zgłosiła się brunetka — 27-letnia Milena Kozłowska z Olsztyna, absolwentka fizjoterapii na UWM. Informację o plebiscycie znalazła na naszej stronie internetowej, ale — jak przyznaje — nie trafiła na plebiscyt przypadkiem.
— W zeszłym roku zajęłam drugie miejsce w plebiscycie na Dziewczynę Lata organizowanym przez "Gazetę Olsztyńską" — mówi Milena. I dodaje: — Szukałam na waszej stronie kolejnego wakacyjnego konkursu dla dziewcząt.

Przeczytała informację i regulamin i wysłała swoje najlepsze zdjęcie. Do tego samego zachęcamy każdą kobietę, bo marzenie z dzieciństwa w końcu może się spełnić! Czy Milena wygra plebiscyt i otworzy paradę z okazji 660-lecia Olsztyna? Okaże się wkrótce! My czekamy na kolejne kandydatki! Ruda, blond, a może brunetka? To naprawdę nie ma żadnego znaczenia, bo dziewczyną, która dostąpi zaszczytu otwarcia obchodów 660-lecia Olsztyna, może zostać każda z pań.

Spośród zgłoszonych do nas dziewczyn laureatkę wybiorą nasi czytelnicy w sms-owym głosowaniu. Głosować można natomiast do 15 lipca do godz. 23.59. Laureatki pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca wezmą udział w paradzie z okazji 660-lecia Olsztyna, która odbędzie się 20 lipca.

A już teraz informujemy, że nasz cykliczny wakacyjny plebiscyt Dziewczyna Lata Gazety Olsztyńskiej 2013 ruszy już 15 lipca. Dziewczyny róbcie zdjęcia i szykujcie się do zabawy!
mp