Szukamy Młodej Pary jak z obrazka! Głosowanie tylko do 30 lipca!

2013-06-28 14:09:00(ost. akt: 2013-07-29 12:37:25)
Kończy się pierwszy etap naszego plebiscytu "Ślub marzeń". Głosowanie trwa tylko do 30 lipca. Kto przejdzie do drugiego etapu i wygra weekend w spa dla dwojga!
Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń. Teraz przyszedł czas na głosowanie. Na sms-y czekamy do 30 lipca do godziny 23.59. Kończy się pierwszy etap naszej zabawy. Wybierzcie najładniejszą fotografię z poszczególnych powiatów. Plebiscytowe zdjęcia znajdziecie w galeriach.

W drugim etapie będzie wybierany Ślub Marzeń „Gazety Olsztyńskiej”. Czytelnicy wybiorą laureatów poprzez głosowanie smsowe. Koszt jednego sms-a to 1 zł plus VAT. Drugi etap zacznie się już 2 sierpnia.

Na zwycięzców II etapu czeka nagroda oraz całostronicowa publikację ich zdjęcia w sobotnim wydaniu „Gazety Olsztyńskiej”. Zapraszamy do zabawy!


Nagrodą dla zwycięskiej pary w finale (II etap) jest trzydniowy (2 noclegi) pobyt spa dla dwojga z zabiegami kosmetycznymi, masażami, korzystaniem ze strefy Wellness & Spa. Nagroda do wykorzystania w terminie do 31 grudnia 2013.
Fundatorem nagrody jest Zalesie Mazury - ośrodek wypoczynkowy położony w Sercu Warmii i Mazur, z bogatym zapleczem rekreacyjno - sportowym. Zalesie to wymarzone miejsce na całoroczny wypoczynek, wakacje, rodzinny wypoczynek z dziećmi, wczasy nad jeziorem, wczasy rodzinne lub pracownicze. Adres: Zalesie Mazury Active Spa, Zalesie 12, 11-010 Barczewo, www.zalesiemazury.pl

Nagroda:Sponsor plebiscytu: