Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”: Piłkarski maraton czas zacząć!

2013-06-21 17:01:36(ost. akt: 2013-06-21 17:07:52)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Już w sobotę startuje Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”, największa tego typu impreza w kraju. Dwa dni grania, setki piłkarzy i mnóstwo emocji. A my nie zwalniamy tempa i szykujemy dla was kolejne niespodzianki!
Na początek kwestie techniczne, bo przy tak dużej liczbie drużyn i uczestników organizacja jest ważna. Zaczynamy o godzinie 8.30, a pierwsi na boiska w Kortowie wybiegną zawodnicy drużyn z kategorii wiekowych 2002 i młodsi, 1999 i młodsi oraz 1994 i młodsi.

Kategoria open i grupa maluch zagra w niedzielę. Finał jutrzejszych rozgrywek przewidujemy wstępnie na godzinę 15.30 (dwie młodsze kategorie wiekowe) i 16 (rocznik 1994 i młodsi), ale nie ukrywamy, że niewielki poślizg jest prawdopodobny.

A teraz czas na nasze turniejowe nowości i niespodzianki. Po pierwsze miło nam poinformować, że firma R-GOL, sponsor techniczny i sponsor nagród głównych w naszym turnieju, ufunduje dodatkowo 50 znaczników, w których piłkarze amatorzy będą mogli rywalizować podczas meczów.

— Z podobnych znaczników korzystają profesjonalni piłkarze, m.in. gracze olsztyńskiego Stomilu — podkreśla Marcin Radziwon, szef R-GOL.

Druga niespodzianka to skład Drużyny „Gazety Olsztyńskiej” i Drużyny VIP-ów, które w niedzielę, w samo południe zmierzą się w pokazowym meczu towarzyskim. Oprócz naszych dziennikarzy i przedstawicieli sponsorów oraz byłych piłkarzy Stomilu, w jednej z drużyn zagra... Jacek Czałpiński, prezes Stomilu. — No cóż, będzie trochę śmiechu — przyznaje z dystansem szef olsztyńskiego pierwszoligowca.

— Myślę, że to spotkanie, choć towarzyskie i rozgrywane w atmosferze przyjaźni, będzie sporym wydarzeniem — twierdzi Emil Wojda, odpowiedzialny w Stomilu za sprawy marketingowe.

Przy panującej temperaturze warto wspomnieć również o wodzie i innych napojach. Oczywiście każdy z zespołów będzie mieć do dyspozycji pulę wody przygotowaną przez jednego z naszych sponsorów (market Piotr i Paweł przy ul. Żelaznej), ale zalecamy, by napoje zabrać również ze sobą. Jeżeli bowiem upały nie odpuszczą, ubytki wody w organizmie trzeba będzie uzupełniać naprawdę często.

Dodajmy jeszcze, że terminarz i regulamin rozgrywek oraz wszelkie inne informacje dotyczące imprezy są zamieszczane na stronie internetowej „Gazety Olsztyńskiej” i facebookowym fanpage'u imprezy. W razie pytań lub wątpliwości można do nas pisać i dzwonić (e-mail: turniej@gazetaolsztynska.pl, tel. 89 539 76 44).

PEGA

Sponsorzy


Obrazek w tresci

Źródło: Gazeta Olsztyńska