Już w sobotę Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. Emocji na pewno nie zabraknie!

2013-06-20 15:13:49(ost. akt: 2013-07-16 18:05:55)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Do startu Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” został już tylko jeden dzień. Emocje rosną, a nasze przygotowania wchodzą w decydującą fazę!
Boiska w Kortowie będą gotowe już w piątek wieczorem. Nie ma innego wyjścia, bo z graniem ruszamy w sobotę o godz. 8.30. W ciągu dwóch dni na obiektach sportowych przy ul. Oczapowskiego odbędzie się ponad sto meczów!

— Najfajniejsze w tej imprezie jest to, że tak dużo dzieci i młodzieży w Olsztynie i w regionie garnie się do gry w piłkę. To sygnał dla władz, że w sportową infrastrukturę trzeba wciąż inwestować — czy to w małych, czy w nieco większych miejscowościach — uważa Grzegorz Lech, najbardziej doświadczony piłkarz pierwszoligowego Stomilu Olsztyn, klubu, który już po raz drugi z rzędu jest współorganizatorem naszej imprezy.

Partnerów i sponsorów jest jednak więcej. Głównym sponsorem nagród i sponsorem technicznym imprezy jest na przykład ostródzka firma R-GOL, producent i dystrybutor sportowego sprzętu i odzieży z najwyższej półki. — Wspieranie takiej imprezy to czysta przyjemność — zapewnia Marcin Radziwon, szef R-GOL. — Piłka to nasz pasja, dlatego cieszy nas bardzo tak duża frekwencja.
Z frekwencji cieszą się również pozostali partnerzy imprezy. Choćby Grzegorz Baluta, właściciel olsztyńskiego marketu Piotr i Paweł, który podczas turnieju zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym piłkarzom amatorom zapewni wodę oraz drobne przekąski.

— Wspieranie takiej imprezy jak Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” idealnie wpisuje się w naszą strategię jako sieci Piotr i Paweł — przekonuje Baluta. — Z założenia wspieramy po prostu zdrowe i aktywne życie. Wystarczy wspomnieć, że w ten weekend poza imprezą w Olsztynie pomagamy również w organizacji poznańskiego biegu nad Jeziorem Maltańskim. To kolejny przykład na to, że wszystko, co robimy, robimy z myślą o zdrowiu i aktywności.

PEGA

SponsorzyObrazek w tresci