W Gimnazjum nr 1 wręczono Jedyneczki

2013-06-17 23:16:37 (ost. akt: 2013-06-17 23:19:29)

Autor zdjęcia: Grzegorz Mrowiński

Społeczność Gimnazjum nr 1 w Działdowie obchodziła Święto Szkoły – rocznicę nadania imienia Króla Władysława Jagiełły. Uroczysty apel rozpoczął dyrektor Jarosław Zwierz, który przedstawił bogatą historię szkoły. W dalszej kolejności zostali nagrodzeni najlepsi sportowcy roku. Każdy z nich otrzymał pamiątkową statuetkę.
Następnym elementem obchodów Święta Szkoły była część artystyczna „Ale heca – czyli szkoła na wesoło” przygotowana przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Szczególnie zaangażowani byli uczniowie klas drugich, którzy przygotowali scenki ukazujące różne humorystyczne sytuacje z lekcji oraz zabawne interpretacje lektur szkolnych.

Podczas uroczystości Samorząd Uczniowski poprowadził Galę "JEDYNECZKA 2013". W piętnastu nietypowych kategoriach nominowanych było po 5 uczniów, a każdy z nich na swój wyjątkowy sposób. Kategorie, w których zwycięzcy otrzymywali statuetki przygotowane przez Samorząd Uczniowski to między innymi: CEBER MÓZG, LEGALNA BLONDYNKA, PUCHAR ZA SUCHAR, SKOLONOWANI, NOGI DO NIEBA, CIACHO, KREJZOLE.

Końcówka uroczystości, to prawdziwy popis talentów wokalnych. Gimnazjaliści podziwiali występy karaoke w duetach nauczyciel – uczeń. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w apelu oraz rodzicom, za pomoc w przygotowaniu statuetek.

Wioletta Brzozowska

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na dzialdowo.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mrowinski