Już za 11 dni Turniej Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej"

2013-06-11 10:00:44(ost. akt: 2013-06-18 15:33:30)

Autor zdjęcia: Wojciech Benedyktowicz

To jak wakacyjna okazja last minute. Po zmianach w terminarzu okazało się, że w kategorii open Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej" mamy miejsce dla jeszcze jednej drużyny. A zatem czekamy na ostatnie zgłoszenie!
Wystarczyło krótkie hasło: jest jeszcze jedno miejsce w kategorii open Turnieju Dzikich Drużyn. Na odzew nie trzeba było długo czekać — od razu zgłosiły się dwie ekipy.

— Jakoś niedokładnie się wczytaliśmy i myśleliśmy, że w tym roku najstarsza kategoria to rocznik 1994 i młodsi. Ale skoro jest open i jeszcze jedno miejsce, to bardzo chętnie się zgłosimy — oznajmia Michał Nosowicz, młody piłkarz Błękitnych Pasym. Drugą ekipę zgłosił Marek Maleszewski, do niedawna jeszcze aktywny zawodnik, a obecnie trener koordynator kobiecego KKP Stomil Olsztyn.

To nie koniec zgłoszeń. Ze względu na duże zainteresowanie turniejem, postanowiliśmy usunąć ze stawki drużyny "Gazety Olsztyńskiej" i VIP-ów. Zamiast nich w grupach pojawią się drużyny Maleszewskiego i Nosowicza. Z kolei obie drużyny specjalne zagrają mecz towarzyski na koniec turnieju. Składy są już dogrywane i na pewno będzie ciekawie. Dzięki temu udało nam się wygospodarować jeszcze jedno miejsce, żeby w sumie w stawce były 24 ekipy.
— Emocje zapowiadają się naprawdę spore, a liczba drużyn i liczba uczestników imponuje. Cieszę się, że zaangażowaliśmy się w tak fajną imprezę — mówi Marcin Radziwon, szef ostródzkiej firmy R-GOL, która jest sponsorem technicznym i fundatorem nagród głównych w naszym turnieju.

Sportowych upominków nie zabraknie i nagrodzeni zostaną zarówno zwycięzcy zmagań drużynowych, jak i indywidualnych. Nagród rozdamy więc sporo, bo turniej będzie przecież rozgrywany aż w pięciu kategoriach wiekowych (rocznik 2004 i młodsi, czyli maluchy, rocznik 2002 i młodsi, rocznik 1999 i młodsi, rocznik 1994 i młodsi oraz kategoria open).

PEGA


Sponsorzy