Coraz bliżej do Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”

2013-06-10 07:32:00(ost. akt: 2013-06-18 15:32:41)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Grupy już rozlosowane, więc czas na… odliczanie. Licząc od dziś, do pierwszego dnia Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” zostało 12 dni.
22 i 23 czerwca na boiskach w Kortowie będzie rywalizować ponad 80 ekip małych, nieco starszych i już zupełnie dorosłych piłkarzy-amatorów. Do wygrania, poza medalami i pucharami, będzie sporo, bo już teraz możemy ogłosić, że sponsorem technicznym imprezy została ostródzka firma R-GOL.

To oznacza, że najlepszym drużynom rozdamy m.in. piłki, torby i koszulki oraz wiele, wiele innych sportowych gadżetów.

- My również dorzucimy do puli nagród coś od siebie – zapowiada Emil Wojda, specjalista do spraw marketingu Stomilu Olsztyn.

„Coś” oznacza w tym przypadku nie tylko klubowe upominki, ale również bilety i karnety na mecze olsztyńskiego klubu, który w sobotę zakończył zmagania w I lidze. I w przyszłym sezonie znowu w niej zagra, bo ostatecznie na zapleczu Ekstraklasy olsztynianie zajęli wcale niepechowe 13. miejsce w tabeli i utrzymali się w lidze.

Jak zapowiadają piłkarze, na zakończenie rozpoczynających się dziś urlopów, z wielką przyjemnością odwiedzą nasz Turniej, by poprowadzić konkursy dla uczestników i oczywiście rozdać kolejne autografy. W piątek, podczas ceremonii losowania grup na stadionie Stomilu, było pod tym względem totalne szaleństwo. Łukasz Jegliński, pomocnik Stomilu, który ma za sobą bardzo udaną rundę, kilka podpisów złożył nie tylko na koszulkach, ale nawet na… rękach młodych adeptów futbolu.

- To pozytywne, że tylu chłopców chce brać udział w takich imprezach. Pamiętam, że kiedy sam grałem w tego typu turniejach, też towarzyszyły temu wielkie emocje – wspomina popularny „Igła”.

PEGA

Sponsorzy


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zawodnik #1109155 | 89.228.*.* 10 cze 2013 15:37

    Witam można jeszcze zgłosić drużynę do kategorii open ??

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. johndoe #1108714 | 88.156.*.* 10 cze 2013 07:36

    I co mnie to obchodzi. Napisalibyście dziennikarzyny o Kamienicy Wybrańców i wyroku Bublewiczowej!

    odpowiedz na ten komentarz