Dziś losowanie Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”

2013-06-07 09:51:48(ost. akt: 2013-06-07 13:59:47)

Autor zdjęcia: Stefan Łuczak

Już w piątek dowiemy się, kto z kim, w której grupie i o której godzinie. Punktualnie o szesnastej na stadionie Stomilu startuje wielkie losowanie Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”!
W piątek o 16 odbędzie się losowanie grup Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” na stadionie Stomilu.

Chłopcy rocznika 2004 i młodsi zagrają drugiego dnia zmagań (23 czerwca) i wezmą udział w zmaganiach towarzyskich, w których nie będziemy wyłaniać zwycięzcy. Nagrody wręczymy natomiast za wygrane w konkursach indywidualnych.

W rywalizacji starszych kategorii wiekowych aż tak zabawowo już nie będzie. W roczniku 2002 i młodsi, 1999 i młodsi oraz 1994 i młodsi, a także nowej kategorii open najpierw będą rozgrywki w grupach, a później faza pucharowa. System rozgrywek opracowaliśmy tak, by każda drużyna zagrała co najmniej trzy mecze.

Ale uwaga! Grupy grają o różnych godzinach, więc po losowaniu naprawdę warto zajrzeć do przygotowanego przez nas terminarza. Zresztą na samo losowanie również, bo w roli tzw. sierotek losujących poszczególne grupy wystąpią piłkarze Stomilu. Będzie więc idealna okazja do porozmawiania z idolami lub zrobienia sobie pamiątkowej fotki.

Jeszcze jakieś pytania? Nie wiecie jeszcze czegoś? Nie ma problemu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących czerwcowych zmagań, wystarczy do nas napisać (e-mail: turniej@gazetaolsztynska.pl), skontaktować się poprzez nasz fanpage na Facebooku albo po prostu zadzwonić od poniedziałku do piątku pod nr tel. 89 539 76 44. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

PEGA


Źródło: Gazeta Olsztyńska