"Reprezentacja Irlandii" na Turnieju Dzikich Drużyn Gazety Olsztyńskiej

2013-06-06 14:26:43(ost. akt: 2013-06-18 15:34:54)

Autor zdjęcia: Stefan Łuczak

Sprężyli się jak mogli i prawdopodobnie już na jutrzejszym losowaniu będą mogli pozować naszemu fotoreporterowi w zaprojektowanych specjalnie na Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” koszulkach. — Będziemy wyglądać jak reprezentacja Irlandii — śmieje się Krystian Narwojsz.
— Podchodzimy do sprawy profesjonalnie, bo zależy nam na każdym elemencie tej fajnej zabawy — mówi Krystian Narwojsz, kapitan drużyny Carpenter, która drugiego dnia Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” zagra w zmaganiach kategorii open.

Chłopaki regularnie trenują w Kortowie, a więc na boiskach, gdzie 22 i 23 czerwca będzie rozgrywany nasz turniej. A przed zawodami postanowili zadbać również o inne sprawy. Podczas turnieju zaprezentują się w efektownych markowych koszulkach zaprojektowanych specjalnie na Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. Na trykotach znajdzie się numer i nazwisko każdego piłkarza oraz logo jednego z olsztyńskich pubów. To m.in. ze względu na to chłopaki będą mieć zielone stroje, przypominające barwy Irlandii.

— Stroje zamówiliśmy aż spod Szczecina, bo wbrew pozorom wcale nie było łatwo o skompletowanie całego zestawu — opowiada Krystian. — Projekt strojów zamówiliśmy natomiast w agencji reklamowej, której przedstawiciele świetnie zrozumieli nasze intencje. To ważne, bo zależało nam, aby w strojach zaprezentować się już podczas piątkowego losowania grup.

A losowanie tuż-tuż, bo już jutro o godzinie 16. Tak jak zapowiadaliśmy, wszystko odbędzie się na trybunie honorowej stadionu Stomilu, a na uroczystości spodziewamy się przedstawicieli większości drużyn, które zgłosiły się do rywalizacji. — Ta frekwencja pokazuje tylko, jak duże jest zapotrzebowanie na piłkę w Olsztynie — uważa Krystian Narwojsz.

Wtóruje mu Emil Wojda, odpowiedzialny za działania marketingowe w Stomilu Olsztyn. — Mamy nadzieję, że frekwencja podczas turnieju przełoży się potem na frekwencję na stadionie — liczy Wojda. I dodaje: — Podczas ceremonii losowania atrakcji również nie zabraknie.

Największą będzie z pewnością obecność piłkarzy Stomilu, którzy wystąpią w roli sierotek losujących poszczególne grupy. Gratką powinna być również możliwość zrobienia drużynowej fotki u naszego fotoreportera. Część zdjęć zostanie później wykorzystana do naszego specjalnego gazetowego dodatku poświęconego turniejowi. Przede wszystkim zapraszamy jednak po to, by dowiedzieć się, kto, w której grupie zagra i na jakiego rywala trafi. Tzw. ślepy terminarz mamy już gotowy i już teraz możemy zapowiedzieć, że pierwszego dnia zagrają trzy główne kategorie wiekowe (najmłodsza, średnia i najstarsza), a drugiego dnia (w niedzielę) maluchy oraz kategoria open. I pierwszego, i drugiego dnia będziemy grać aż na pięciu boiskach!

PEGA

Sponsorzy