Będzie granie od rana do wieczora!

2013-06-05 16:40:21(ost. akt: 2013-06-18 15:35:34)

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Najpierw zmagania w grupach, a później faza pucharowa — tak będą wyglądać zmagania niemal we wszystkich kategoriach wiekowych Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. Wielkie losowanie już w piątek!
Przyznajemy: przyjęliśmy nieco więcej drużyn niż zakładaliśmy i mieliśmy nie lada problem z ułożeniem terminarza. Wszystko jest już jednak dopinane na ostatni guzik i znaków zapytania wokół turnieju widnieje coraz mniej.

Prawdopodobnie pierwszego dnia zagrają trzy główne kategorie wiekowe, które są w naszym turnieju od samego początku (rocznik 2002 i młodsi, rocznik 1999 i młodsi oraz rocznik 1994 i młodsi), a drugiego dnia będą się toczyć zmagania w kategoriach open i maluchy. W tej drugiej nie będzie złotych, srebrnych i brązowych medali, tylko gry towarzyskie w trzech grupach, wzbogacone o konkursy indywidualne i specjalny test na piłkarza.

Co jeszcze? Wiele wskazuje na to, że ze względu na liczbę drużyn zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia rywalizacja będzie trwać na czterech albo nawet pięciu boiskach w Kortowie. Trzeba przecież zdążyć przed zmrokiem!

— Tak fajna frekwencja na pewno cieszy i pokazuje, że jednak sporo ludzi utożsamia się z takimi markami jak Stomil i „Gazeta Olsztyńska” — uważa Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy i były świetny obrońca Stomilu. — Na pewno dla tych starszych będzie to dobra zabawa, a dla młodszych niezapomniana przygoda. I kto wie, być może w niektórych przypadkach będzie to również początek nowej drogi? Na pewno olsztyńska piłka mocno na to liczy.
To wszystko to jednak tylko część informacji. Na ogłoszenie szczegółów przyjdzie czas w piątek, gdy na stadionie Stomilu przy al. Piłsudskiego odbędzie się uroczyste losowanie. Start o godzinie 16. Atrakcji na pewno nie zabraknie, bo w roli tzw. sierotek odpowiedzialnych za rozlosowanie grup, wystąpią piłkarze olsztyńskiego pierwszoligowca, a u naszego fotoreportera będzie można zrobić siebie drużynową fotkę, która później trafi do specjalnego, turniejowego dodatku do „Gazety Olsztyńskiej”. Podczas ceremonii na trybunie honorowej stadionu zostanie również oficjalna piłka, którą będą rozgrywane wszystkie mecze podczas turnieju.

Podczas losowania będzie można również zadać nam wszelkie pytania, dotyczące zaplanowanych na 22 i 23 czerwca zmagań. Postaramy się wyjaśnić wszystko. Zresztą już to robimy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących czerwcowych zmagań, wystarczy do nas napisać (adres e-mail: turniejgazetaolsztynska.pl), skontaktować się poprzez nasz fanpage na Facebooku albo po prostu zadzwonić od poniedziałku do piątku pod nr tel. 89 539 76 44.

PEGA


Sponsorzy


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. OKS #1105548 | 83.0.*.* 6 cze 2013 13:53

    "Podczas ceremonii na trybunie honorowej stadionu zostanie również oficjalna piłka". O co kaman??? Dlaczego wszyscy pójdą do domu, a ta piłka zostanie???

    odpowiedz na ten komentarz

  2. oks #1105172 | 95.160.*.* 6 cze 2013 06:33

    OKS

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz