Quantcast

Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Już tylko trzy dni do losowania Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej"

2013-06-04 10:13:30 (ost. akt: 2013-06-18 15:36:09)

Autor zdjęcia: Archiwum Gazety Olsztyńskiej

Prezentacja piłki, możliwość zrobienia drużynowego zdjęcia, a przede wszystkim poznanie rywali. To trzy najważniejsze punkty piątkowego losowania Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej". Początek o godz. 16 na trybunie honorowej stadionu Stomilu!

68 drużyn w turnieju głównym i 14 w zmaganiach maluchów. W sumie aż 82 ekipy małych, nieco starszych i tych już całkiem dorosłych piłkarzy amatorów zagra 22 i 23 czerwca w Kortowie w Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej".

— Mnie tak imponująca frekwencja może tylko cieszyć, bo dzięki temu nasz udział w tym przedsięwzięciu nabiera jeszcze większego sensu. To budujące, że dzieciaki i młodzież zamiast siedzieć non stop przy konsoli albo przy komputerze chcą jeszcze poganiać trochę za piłką — mówi Ireneusz Sobieski, prezes Grupy DBK, sponsora naszego turnieju, który przez lata wspierał również olsztyński Stomil. — Trzeba pamiętać, że turniej to nie tylko dzień rozgrywek, ale i przygotowania do zmagań. Przypuszczam, że wiele ekip już trenuje sobie gdzieś na orlikach. To całe przedsięwzięcie — dodaje Sobieski, który swego czasu sam grał w piłkę w olsztyńskich klubach.

Co do tego, że przygotowania trwają, nie mamy wątpliwości. Ich intensywność z pewnością będzie jeszcze większa po piątkowym losowaniu na stadionie Stomilu przy al. Piłsudskiego. — W roli losujących wystąpi piątka piłkarzy Stomilu — zapowiada Emil Wojda, odpowiedzialny za marketing olsztyńskiego pierwszoligowca.
Przy okazji na pewno znajdzie się chwila na zdobycie autografu, wspólne zdjęcie albo rozmowę z piłkarskim idolem.
Ale to nie wszystkie atrakcje. Podczas losowania zaplanowanego na godzinę 16 odbędzie się również oficjalna prezentacja piłki, którą będą rozgrywane mecze, a każda drużyna będzie mogła sfotografować się u naszego fotoreportera. Niektóre drużynowe fotki znajdą się później w specjalnym gazetowym dodatku poświęconym naszej imprezie.

Co jeszcze? Podczas losowania zaprezentujemy naszych sponsorów i partnerów, do których w ostatnich dniach dołączyła Galeria Warmińska, wspierająca również piłkarzy Stomilu.

Nie wiecie jeszcze czegoś? Nie ma problemu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących czerwcowych zmagań wystarczy do nas napisać (adres e-mail: turniejgazetaolsztynska.pl), skontaktować się poprzez nasz fanpage na Facebooku albo po prostu zadzwonić od poniedziałku do piątku pod numer tel. 89 539 76 44. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

PEGA


Sponsorzy


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gosc #1104068 | 83.25.*.* 4 cze 2013 21:45

    w jakich to godzinach będzie sie odbywało ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz