Już tylko trzy dni do losowania Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej"

2013-06-04 10:13:30(ost. akt: 2013-06-18 15:36:09)

Autor zdjęcia: Archiwum Gazety Olsztyńskiej

Prezentacja piłki, możliwość zrobienia drużynowego zdjęcia, a przede wszystkim poznanie rywali. To trzy najważniejsze punkty piątkowego losowania Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej". Początek o godz. 16 na trybunie honorowej stadionu Stomilu!
68 drużyn w turnieju głównym i 14 w zmaganiach maluchów. W sumie aż 82 ekipy małych, nieco starszych i tych już całkiem dorosłych piłkarzy amatorów zagra 22 i 23 czerwca w Kortowie w Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej".

— Mnie tak imponująca frekwencja może tylko cieszyć, bo dzięki temu nasz udział w tym przedsięwzięciu nabiera jeszcze większego sensu. To budujące, że dzieciaki i młodzież zamiast siedzieć non stop przy konsoli albo przy komputerze chcą jeszcze poganiać trochę za piłką — mówi Ireneusz Sobieski, prezes Grupy DBK, sponsora naszego turnieju, który przez lata wspierał również olsztyński Stomil. — Trzeba pamiętać, że turniej to nie tylko dzień rozgrywek, ale i przygotowania do zmagań. Przypuszczam, że wiele ekip już trenuje sobie gdzieś na orlikach. To całe przedsięwzięcie — dodaje Sobieski, który swego czasu sam grał w piłkę w olsztyńskich klubach.

Co do tego, że przygotowania trwają, nie mamy wątpliwości. Ich intensywność z pewnością będzie jeszcze większa po piątkowym losowaniu na stadionie Stomilu przy al. Piłsudskiego. — W roli losujących wystąpi piątka piłkarzy Stomilu — zapowiada Emil Wojda, odpowiedzialny za marketing olsztyńskiego pierwszoligowca.
Przy okazji na pewno znajdzie się chwila na zdobycie autografu, wspólne zdjęcie albo rozmowę z piłkarskim idolem.
Ale to nie wszystkie atrakcje. Podczas losowania zaplanowanego na godzinę 16 odbędzie się również oficjalna prezentacja piłki, którą będą rozgrywane mecze, a każda drużyna będzie mogła sfotografować się u naszego fotoreportera. Niektóre drużynowe fotki znajdą się później w specjalnym gazetowym dodatku poświęconym naszej imprezie.

Co jeszcze? Podczas losowania zaprezentujemy naszych sponsorów i partnerów, do których w ostatnich dniach dołączyła Galeria Warmińska, wspierająca również piłkarzy Stomilu.

Nie wiecie jeszcze czegoś? Nie ma problemu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących czerwcowych zmagań wystarczy do nas napisać (adres e-mail: turniejgazetaolsztynska.pl), skontaktować się poprzez nasz fanpage na Facebooku albo po prostu zadzwonić od poniedziałku do piątku pod numer tel. 89 539 76 44. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

PEGA


Sponsorzy


Źródło: Gazeta Olsztyńska