Na miesiąc przed turniejem mamy praktycznie komplet drużyn

2013-05-27 10:12:00(ost. akt: 2013-05-28 11:44:34)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Lista drużyn do Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” prawie zamknięta To już ostatni dzwonek na zgłoszenia!
W tym roku zainteresowanie Turniejem Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”, który już po raz drugi z rzędu organizujemy wspólnie ze Stomilem Olsztyn, przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania! Do rywalizacji zgłosiło się już ponad 60 ekip!

A o to oznacza jedno — w sobotę (22 czerwca) i niedzielę (23 czerwca), gdy będzie rywalizować najliczniej reprezentowana kategoria open, przez boiska w Kortowie przewinie się około 600 piłkarzy amatorów!
Do wypełnienia i tak zwiększonego już limitu przyjęć zostało zaledwie kilka miejsc. Do turnieju zaczęło się zgłaszać coraz więcej drużyn z kategorii wiekowej maluchów (rocznik 2004 i młodsi) i najmłodszych (rocznik 2002 i młodsi). Do pozostałych kategorii wiekowych zgłoszenia także jeszcze spływają, choć miejsc zostało już naprawdę niewiele. Tak naprawdę w najstarszych kategoriach wiekowych (open, 1994 i młodsi oraz 1999 i młodsi) wykroczyliśmy już nawet poza listę rezerwową!

Zgłoszenia do turnieju można nam dostarczać osobiście, listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wystarczy przeczytać regulamin, a później pobrać z naszej strony internetowej gazetaolsztynska.pl deklarację uczestnictwa. Oprócz deklaracji na adres turniejgazetaolsztynska.pl można również wysyłać wszelkie pytania dotyczące organizowanych przez nas zawodów. Większość informacji będzie także zamieszczanych na facebookowym fanpage'u turnieju, przez który również można się z nami kontaktować.

PEGA


Sponsorem turnieju jest grupa DBK


Źródło: Gazeta Olsztyńska