Piłkarskich talentów na pewno nie zabraknie

2013-05-22 13:33:21(ost. akt: 2013-05-22 13:33:42)
— W tym roku postaramy się nadać imprezie jeszcze większą rangę z korzyścią dla olsztyńskiego i regionalnego futbolu — mówi Emil Wojda, specjalista ds. marketingu Stomilu Olsztyn, który wspólnie z nami organizuje Turniej Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej".
Bilety na mecze i klubowe gadżety jako nagrody oraz możliwość spotkania i porozmawiania z boiskowymi idolami. A do tego opieka trenerów grup młodzieżowych klubu nad najmłodszymi uczestnikami zawodów. To atrakcje, na które mogą liczyć uczestnicy tegorocznej edycji (22 i 23 czerwca w Kortowie) Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej". A wszystko dzięki temu, że — już po raz drugi — współorganizatorem zmagań jest I-ligowy Stomil Olsztyn.

— Chcemy, by wszystko udało się tak jak w tamtym roku, tylko że chcemy to zrobić z jeszcze większą pompą — zapowiada Emil Wojda, specjalista ds. marketingu Stomilu Olsztyn. — Rosnąca ranga imprezy to korzyść dla nas wszystkich — dla całego olsztyńskiego i regionalnego futbolu.

Jak zapewnia Emil Wojda, młodzi i ci nieco starsi piłkarze będą rywalizować pod okiem piłkarzy Stomilu i trenerów grup młodzieżowych olsztyńskiego klubu. — Nie zabraknie też z pewnością dyrektora sportowego i legendy olsztyńskiej piłki Andrzeja Biedrzyckiego — dodaje Wojda. I podkreśla: — Wszyscy, bez wątpienia, będą się bacznie przyglądać rozgrywkom i zwracać uwagę na talenty, których, jesteśmy pewni, nie zabraknie.

Na razie nie brakuje na pewno zgłoszeń, których jest już ponad 50. Najwięcej zgłoszeń jest w przypadku kategorii wiekowej open (bez ograniczeń wiekowych), najstarszej (rocznik 1994 i młodsi) i średniej (rocznik 1999), do których drużyny przyjmujemy już tylko na listę rezerwową. Prawdopodobnie jednak wszyscy zagrają, bo zdecydujemy się na powiększenie stawki z 12 do 16 ekip. Pojedyncze zgłoszenia mogą więc jeszcze wpływać. Po kilka miejsc zostało jeszcze za to w kategoriach wiekowych "najmłodsi" (rocznik 2002 i młodsi) oraz "maluch" (rocznik 2004 i młodsi).

W przypadku tej ostatniej kategorii, zgłaszać się mogą nawet pojedynczy zawodnicy, dla których na boisku w Kortowie zostanie zorganizowany specjalny test na piłkarza i powstanie strefa piłkarskich zabaw.

PEGA

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. najlepsze rozwiązanie #1093336 | 188.33.*.* 23 maj 2013 15:15

    wystarczy 15 mln na kapitalny remont obecnego stadionu. Nowy drenaż, wymiana płyty na ogrzewaną, sztuczne oświetlenie, remont trybun i zaplecza. W miejscu dla cyrków kolejne boisko treningowe. Wszystkie te prace można wykonać sukcesywnie wyłączając stadion z użytkowania na bardzo krótki okres. I mamy wielofunkcyjny stadion na 16 tys. na którym oprócz meczów Stomilu można rozgrywać mecze międzynarodowe niższej rangi, inne zawody sportowe, koncerty itp. itd. Taki wielofunkcyjny stadion ma wówczas szanse zarobić na siebie.

    odpowiedz na ten komentarz