Coraz mniej czasu na zgłoszenie do Turnieju Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej"

2013-05-21 11:23:28(ost. akt: 2013-05-21 11:24:14)
To będzie naprawdę wielkie granie! Już 54 drużyny w pięciu kategoriach wiekowych, zgłosiły się już do udziału w Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”! Najwięcej, bo aż 17 ekip (nadkomplet) potwierdziło już udział w rozgrywanej po raz pierwszy kategorii open.
W poniedziałek w związku z turniejem naszą redakcję odwiedziła nawet policja. — Tylko proszęw wnie zdradzać, jak będziemy się nazywać. Chcemy być czarnym koniem! — żartowali funkcjonariusze, którzy dostarczyli do naszej redakcji deklarację uczestnictwa.

Na wasze zgłoszenia wciąż jeszcze czekamy, ale już raczej tylko w dwóch najmłodszych kategoriach wiekowych najmłodszej (rocznik 2002 i młodsi) oraz maluchach (rocznik 2004 i młodsi). Dla tych ostatnich zostanie zorganizowany miniturniej, a także strefa piłkarskich zabaw, nad którą będą czuwać trenerzy grup młodzieżowych pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a dla każdego z maluchów, który przejdzie futbolowy test, czekać będzie specjalny Certyfikat Piłkarza.

Nagrody przewidujemy zresztą przewidujemy zresztą dla najlepszych ekip we wszystkich kategoriach wiekowych. Część upominków zafunduje wspomniany Stomil, który jest współorganizatorem turnieju. Do tego oczywiście puchary i medale.

PEGA