Cały czas można zgłaszać się do turnieju

2013-05-20 10:02:23(ost. akt: 2013-05-20 11:26:22)
Ponad 50 drużyn zgłosiło się już do udziału w zaplanowanym na 22 i 23 czerwca Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. W przypadku trzech kategorii wiekowych zapełniły się już nawet listy rezerwowe.
To oznacza, że prawdopodobnie powiększymy stawkę i zamiast 12 drużyn w niektórych kategoriach zagra po 16 albo i więcej ekip. O zmianach będziemy jeszcze informować. Na razie wciąż czekamy na zgłoszenia kolejnych ekip, szczególnie do dwóch najmłodszych kategorii wiekowych — rocznik 2002 i młodsi oraz rocznik 2004 i młodsi (tzw. maluchy). Do tej ostatniej grupy zgłaszać się mogą nie tylko drużyny, ale też mali zawodnicy indywidualnie. Z myślą o maluchach podczas Turnieju stworzymy bowiem specjalną strefę piłkarskich zabaw, w której do wygrania będą sportowe upominki.


Najwięcej zgłoszeń wciąż jednak wpływa do dwóch najstarszych kategorii wiekowych – najstarszej (rocznik 1994 i młodsi) oraz open. Do tej pierwszej w weekend zgłosiła się na przykład ekipa złożona z podopiecznych Domu dla Dzieci „W Parku”.

— Kilka tygodni temu chłopaki brali udział w mistrzostwach Polski domów dziecka i zajęli trzecie miejsce. Grały tam co prawda nieco młodsze roczniki, ale myślę, że i w tym turnieju chłopaki mogą namieszać — uważa opiekun drużyny Tomasz Jaskulski.


PEGA