Golf na dachu. Kierowca był pijany

2013-04-21 12:22:01(ost. akt: 2013-04-21 12:23:19)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi Stanisławowi P., który mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie doprowadził do dachowania samochodu. 48-latek miał również orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do czerwca 2015 roku.
Do zdarzenia doszło na drodze położonej w gminie Grunwald. Policjanci zostali powiadomieni o wywróceniu się osobówki na jezdni. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn i leżące na dachu auto. Żadem z nich nie przyznawał się, aby przed chwilą kierował golfem. 48-letni właściciel samochodu i jego 35-letni znajomy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

Obaj mężczyźni byli pijani. Mieli od 1,5 do ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie.

Następnego dnia mieszkańcy gminy Ostróda zostali przesłuchani. Wtedy też wyszło na jaw, kto kierował autem. To Stanisław P. 48-latek miał już orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do czerwca 2015 roku. Za kierowania w stanie nietrzeźwości i naruszenia sądowego zakazu Stanisławowi P. grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ostróda

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Podatnik #1062654 | 46.186.*.* 22 kwi 2013 09:08

    Żyjemy w chorym świecie, chorym kraju. Dlaczego podatnicy mają ponosić koszty recydywistów jadących po pijanemu po zabraniu kwalifikacji do kierowania. Przecież te procedury są bez sensu. Kara więzienia to obciążenie budżetu, a ten jest i będzie nie wydolny! Czy nie ma śmieci po rowach, czy rowów melioracyjnych do czyszczenia lub innej czarnej która byłaby pokuta za bycie przestępcą na publicznej drodze. Zamknąć, dać jeść i jeszcze zgodę na TV czy internet ... Rozumiem raz się może zdarzyć ale taka recydywa wola o pomstę do nieba!

    odpowiedz na ten komentarz