Piątek, 15 lutego 2019. Imieniny Arnolda, Jowity, Georginy

Podziel się:

Podziel się:

Sieć LodyBonano uroczyście podsumowała sezon lodowy

W urokliwym miejscu, w towarzystwie partnerów, współpracowników a przede znakomitych humorów, odbyło się podsumowanie lodowego sezonu przez sieć LodyBonano. Spotkanie było jednak nie tylko okazją do wymiany doświadczeń oraz nagrodzenia najaktywniejszych franczyzobiorców. W jego trakcie przedstawiciele marki zaprezentowali bowiem również plany na kolejny rok.

Choć tegoroczne lato nie rozpieszczało, ale lodziarnie należące do topowej sieci LodyBonano nie miały powodów do zmartwień. W miniony weekend odbyło się podsumowanie zakończonego właśnie, tegorocznego sezonu lodowego.

Spotkanie, zorganizowane przy okazji szkolenia dla franczyzobiorców, odbyło się na Zamku w Rynie. Część merytoryczną wydarzenia rozpoczęło to, na co czekali chyba wszyscy zgromadzeni na sali goście, czyli prezentacja planów na przyszły rok.

- Wśród nich znalazło się wiele nowości, dzięki którym kolejny sezon z pewnością pozwoli nam umocnić się na pozycji lidera branży lodowej. Zmiany, które zaproponowaliśmy naszym partnerom, obejmą m. in. komunikację z klientami, działania marketingowe, identyfikację wizualną oraz ogólne warunki współpracy – mówi Aneta Nazaruk kierownik działu franczyzy LodyBonano.

Później podsumowano efekty jednego z kluczowych projektów sezonu 2017 – Grupy Zakupowej. Przy tej okazji uhonorowano też najaktywniejszych jej uczestników.

W trakcie przerwy na poczęstunek na gości wydarzenia czekała zaś nie lada atrakcja. Mieli oni bowiem okazję obejrzeć… pokaz walk rycerskich, podczas którego salę szkoleniową wypełnił szczęk oręża oraz zachwyty widzów.

Z kolei po serii emocjonujących zmagań na scenie zamku w Rynie zaczęli pojawiać się zaproszeni franczyzobiorcy, co oznaczało, że przyszedł czas na wyłonienie najlepszych z nich.
Partnerzy sieci LodyBonano nagrodzeni zostali aż w sześciu kategoriach: najlepszy wynik sprzedaży, franczyzobiorca roku, najbardziej kreatywnie prowadzone działania marketingowe, rozwój w sieci, Facebook’owy marketer roku oraz lodziarnia na 5.

¬- Wyróżnienia przede wszystkim przypadły w udziale osobom najmocniej zaangażowanym w prowadzenie swoich lodziarni. Ważne były przy tym ciekawe pomysły, systematyczność działań, otwartość na potrzeby klientów oraz ambitne plany na przyszłość – dodaje przedstawicielka sieci.

Wprowadzenie w życie tych ostatnich będzie o tyle łatwiejsze, że w ostatniej części spotkania zaprezentowane zostały również nowości asortymentowe na 2018 rok. I jak podczas degustacji zgodnie twierdzili wszyscy uczestnicy wydarzenia, nowinki te mają szansę stać się prawdziwym hitem kolejnego sezonu, po które znów ustawiać się będą długie kolejki chętnych…
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: pub
Oceń artykuł:

(0)