Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Podziel się:

Podziel się:

W Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie dzień integracji klasy VII

Szkoła to nie tylko lekcje, odpytywanie i przyswajanie skomplikowanych wzorów, terminów, reguł! 13 września 2017 r. przekonali się o tym uczniowie VII klasy Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie przy ul. M. konopnickiej 11.

Tego dnia przyszli do szkoły bez ciężkich plecaków, książek, za to z dobrym humorem i perspektywą miło spędzonych trzech godzin lekcyjnych, mających na celu integrację uczniów. Początek zajęć nie wróżył dobrze - zaspani uczniowie kręcili nosami na wymyślone przez p. Alinę Bogdańską i p. Katarzynę Rynko zadania. Ale już po chwili wspólnie z wychowawczynią - p. Magdą Wróblewską doskonale się bawili: poznawali swoje zainteresowania, ćwiczyli spostrzegawczość, tworzyli rzeźbę i przepis na... udaną klasę. Trzy godziny lekcyjne minęły błyskawicznie! Siódmoklasiści uspokojeni obietnicą, że takie zajęcia odbędą się jeszcze nie jeden raz, wrócili do domu. To był naprawdę udany dzień!
Magdalena Wróblewska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa Nr 14 w Olszty oraz opublikowany na portalu Gazeta Olsztyńska: Przyszli do szkoły bez plecaków i książek, ale z dobrym humorem
Oceń artykuł:

(0)