Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Podziel się:

Podziel się:

Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie czeka na swych uczniów.

4 września rozpoczyna pracę Szkoła Podstawowa nr 14 przy ulicy Konopnickiej 11 w Olsztynie. Zastąpi ona wygaszane na skutek reformy Gimnazjum nr 5. Na uczniów czeka niecierpliwie grono nauczycieli i pracownicy administracji.

Uczniowie czternastki będą się uczyli w komfortowych warunkach. Klasy są nieliczne, a pracownie szkoły znakomicie wyposażone. W każdej sali znajduje się rzutnik multimedialny i komputer z dostępem do szybkiego Internetu. Wiele klas ma tablice multimedialne. Nasi uczniowie znajdą też pracownię informatyczną z dobrym sprzętem i świetną bibliotekę, w której są wszystkie lektury szkolne, a także niemal wszystkie nowości wydawnicze.
Przygotowaliśmy również dwa nowe pomieszczenia dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Nowe mebelki, rzutniki z ekranami, nowe ławeczki i krzesełka z pewnością umilą pobyt naszym najmłodszym uczniom. Jedną klasę przerobiliśmy na świetlicę, gdzie nasi uczniowie spędzą wolny czas na zabawie i odrabianiu lekcji.
Darmowe podręczniki czekają już na swych nowych właścicieli. Są ładnie poukładane, kolorowe i posegregowane. Z całą pewnością dzięki takim pomocom uczniowie osiągną zadowalające ich wyniki w nauce.
Szkoła leży w pobliżu Parku Zamkowego, boiska z antyurazową nawierzchnią, dobrze wyposażonego placu zabaw i mini siłowni pod chmurką. Mamy też stoły tenisowe, salę gimnastyczną i salkę do aerobiku. Daje to możliwość prowadzenia ciekawych i urozmaiconych zajęć sportowych.
Oferujemy też wiele zajęć pozalekcyjnych, mnóstwo wyjść na zajęcia poza szkołą i wyjazdy na wycieczki. Czekamy też z obiadami w stołówce szkolnej i ze zdrowymi śniadaniami.
W tym roku szkolnym zajęcia w naszej placówce kończą się najpóźniej o 14:30, a w piątki o 13:30. To na pewno ułatwi organizację całego dnia.
Nasza placówka w pełni sprostała postawionym przez reformę zadaniom i jest w stu procentach przygotowana do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018.
Do naszej szkoły można się jeszcze zapisać. Zapraszamy.
Anetta Socha
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa Nr 14 w Olszty
Oceń artykuł:

(0)