Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Podziel się:

Podziel się:

Gimnazjum nr 5 w Olsztynie na wycieczce do Warszawy ze Stowarzyszeniem Bajka i MPEC

Uczniowie Gimnazjum nr 5 w Olsztynie aktywnie brali udział w akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Bajka "Czytamy bajki w MPK". W nagrodę zostali zaproszeni na wycieczkę do Warszawy. Sponsorami byli: Stowarzyszenie Bajka i MPEC.

Dnia 20.06.2017r. uczniowie Gimnazjum nr 5 w Olsztynie i zaprzyjaźnionego Gimnazjum nr 11, którzy brali udział 1 czerwca w akcji „Czytamy bajki w MPK” organizowanej przez Stowarzyszenie Bajka, otrzymali nagrodę w postaci wycieczki do Warszawy.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania senatu. Po budynku oprowadzała nas młoda pani przewodnik. Zobaczyliśmy miejsce posiedzeń naszych senatorów, zapoznaliśmy się z ich obowiązkami i zrobiliśmy kilka pamiątkowych fotek. Następnie udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie przez blisko dwie godziny mogliśmy szaleć i bawić się matematyką, fizyką…
Kto by pomyślał, że nauka może tak bawić? Resztę energii straciliśmy na zakupach w galerii Arkadia. Do Olsztyna wróciliśmy około godziny 22.
Dziękujemy naszym sponsorom Stowarzyszeniu Bajka i MPEC, którzy pomogli nam spędzić jeden z ostatnich dni szkoły w taki miły sposób.
Alina Bogdańska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa Nr 14 w Olszty
Oceń artykuł:

(0)