Piątek, 22 września 2017. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Profil użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 14 w Olszty

Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie prowadzi zajęcia integracyjne i świetlicowe dla klasy I

W Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie działa świetlica dla najmłodszych uczniów. Pracujący tu nauczyciele dbają o bogatą ofertę zajęć. Dzięki ich rozmaitym umiejętnościom dzieci mogą korzystać z zajęć umuzykalniających i plastycznych, uczestniczyć w grach i zabawach z elementami języka hiszpańskiego i niemieckiego, z zajęć ruchowych, ogólnorozwojowych, logopedycznych.

W Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie dzień integracji klasy VII

Szkoła to nie tylko lekcje, odpytywanie i przyswajanie skomplikowanych wzorów, terminów, reguł! 13 września 2017 r. przekonali się o tym uczniowie VII klasy Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie przy ul. M. konopnickiej 11.

Tego dnia przyszli do szkoły bez ciężkich plecaków, książek, za...

W Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie uroczyście rozpoczęła naukę klasa I

Po 18 latach do budynku Gimnazjum nr 5 w Olsztynie powróciła Szkoła Podstawowa nr 14, która się tu znajdowała przed poprzednią reformą i ma wielkie tradycje. Po tylu latach ponownie w naszych murach powitaliśmy najmłodszych uczniów klas I.

Pierwszy dzień pracy w Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie

4 września zaczęła pracę Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie. Po kilkunastu latach wznowiła swoją działalność ukochana czternastka.

O 9 rano wszyscy uczniowie klas starszych zebrali się w sali gimnastycznej. Przywitała ich dyrektor szkoły pani Jarosława Kozak. W sposób szczególny przyjęliśmy...

Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie czeka na swych uczniów.

4 września rozpoczyna pracę Szkoła Podstawowa nr 14 przy ulicy Konopnickiej 11 w Olsztynie. Zastąpi ona wygaszane na skutek reformy Gimnazjum nr 5. Na uczniów czeka niecierpliwie grono nauczycieli i pracownicy administracji.

Uczniowie czternastki będą się uczyli w komfortowych warunkach. Klasy...

W Gimnazjum nr 5 w Olsztynie klasy I i II zakończyły rok szkolny

23 czerwca punktualnie o godzinie 9:00 do sali gimnastycznej Gimnazjum nr 5 w Olsztynie tłumnie przybyli uczniowie klas I i II. Nie zabrakło ich rodziców. Na dzień zakończenia roku szkolnego czekali wszyscy i w kalendarzu uczniowskim to najbardziej wyczekiwana data.

Ostatni taki koniec roku szkolnego w Gimnazjum nr 5 w Olsztynie.

22 czerwca po południu w Gimnazjum nr 5 w Olsztynie zebrali się po raz ostatni uczniowie klas trzecich, a właściwie absolwenci szkoły. W tym dniu odbyła się wielka uroczystość pożegnania ze szkołą.

Spotkanie tradycyjnie rozpoczął chór szkolny prowadzony przez panią Hannę Borys. Wysłuchaliśmy...

Gimnazjum nr 5 w Olsztynie na wycieczce do Warszawy ze Stowarzyszeniem Bajka i MPEC

Uczniowie Gimnazjum nr 5 w Olsztynie aktywnie brali udział w akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Bajka "Czytamy bajki w MPK". W nagrodę zostali zaproszeni na wycieczkę do Warszawy. Sponsorami byli: Stowarzyszenie Bajka i MPEC.

Dnia 20.06.2017r. uczniowie Gimnazjum nr 5 w Olsztynie i zaprzyjaźnionego...

Bal trzecioklasistów z Gimnazjum nr 5 w Olsztynie.

Jak co roku Rada Rodziców Gimnazjum nr 5 w Olsztynie organizuje dla trzecioklasistów uroczysty bal w "Restauracji Przystań". Był Polonez, konkursy i dobra zabawa. Pewnie za rok też tak będzie.

9 czerwca o godzinie siedemnastej uczniowie klas III z rodzicami, wychowawcami i nauczycielami spotkali...

Uczniowie Gimnazjum nr 5 w Olsztynie nagrodzeni w konkursie matematycznym – „Matematyka jest dookoła nas”.

Uczniowie Gimnazjum nr 5 w Olsztynie biorą udział w różnych konkursach zdobywając cenne nagrody. Tym razem był to konkurs "Matematyka dookoła nas".

9 czerwca uczniowie Gimnazjum nr 5 wraz z nauczycielem matematyki Urszulą Pietruszko zostali zaproszeni do VI LO im. Gabriela Narutowicza w Olsztynie....