Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Profil użytkownika Szkoła Podstawowa Nr 14 w Olszty

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie zakończyli rok szkolny 2017/18

Rok szkolny zakończył się 22 czerwca. Przedostatni rocznik gimnazjalistów pożegnał się z naszą szkołą już w czwartkowe popołudnie 21 czerwca. Tego dnia do szkoły przyszli odświętnie ubrani absolwenci i ich rodzice, no i oczywiście nauczyciele.

Uczniowie z SP 14 w Olsztynie uczestniczyli w XII Światowych Dniach Bajki

25.05.2018 Stowarzyszenie "Bajka" zorganizowało po raz dwunasty Paradę Postaci Bajkowych.

W godzinach przedpołudniowych na ulicach Olsztyna pojawiły się wróżki, elfy, policjanci, Batmani, upiory, czarnoksiężnicy. W tych wydarzeniach wzięła udział klasa Ia ze Szkoły Podstawowej nr 14. Pierwszoklasistami...

Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie zorganizowała festyn rodzinny „Kolorowo, zdrowo, bezpiecznie”.

12 maja o godzinie 10.00 na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie rozpoczął się festyn rodzinny „Kolorowo, zdrowo, bezpiecznie”.

Uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor Jarosława Kozak, witając wszystkich przybyłych. Ponieważ nasi uczniowie nie tylko się uczą, ale zajmują...

Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie podsumowuje Przegląd Teatralny uroczystą Galą

W poniedziałek 30 kwietnia w Olsztyńskim Teatrze Lalek o godzinie dziewiątej rozpoczęła się uroczysta Gala Teatralna podsumowująca trzy dni ciężkich zmagań w eliminacjach XVIII Szkolnego Przeglądu Małych Form Scenicznych Olsztyn 2018.

Eliminacje odbywały się na sali gimnastycznej...

Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie uczestniczy w Dniach Edukacji Prawniczej

W ramach poznawania tajników różnych zawodów uczniowie naszej szkoły odwiedzili Sąd Rejonowy oraz Sąd Okręgowy w Olsztynie.

Młodzież z klasy 7a oraz przedstawiciele klas trzecich mieli okazję wcielić się w role prokuratora, adwokata oraz sędziego podczas odegranego przez nich procesu. Do...

W Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie Trzeci dzień Przeglądu Małych Form Scenicznych.

To jest teatr. A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd... O tej magii teatru 26 kwietnia 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie mogła przekonać się na własnej skórze! Już od samego rana trwały przygotowania do trzeciej części Przeglądu, w której prezentowały się Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne.

Szkołą Podstawową nr 14 zawładnęły teatry szkół podstawowych

W Szkole Podstawowej nr 14 dziś, 25 kwietnia drugi dzień XVIII Szkolnego Przeglądu Małych Form Scenicznych Olsztyn 2018. W tym dniu naszą szkołę, a właściwie salę gimnastyczną opanowały teatry szkół podstawowych.

Oficjalnego otwarcia dokonała pani Alina Bogdańska, która jest głównym...

Do Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie zawitali aktorzy z przedszkoli.

W Szkole Podstawowej nr 14 rozpoczął się dziś, 24 kwietnia XVIII Szkolny Przegląd Małych Form Scenicznych Olsztyn 2018. W pierwszym dniu odwiedzili naszą szkołę artyści z przedszkoli i już o godzinie dziewiątej zaczęło się dziać wiele niespotykanych na sali gimnastycznej rzeczy.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie zapoznali się z ofertą olsztyńskich szkół zawodowych na rok szkolny 2018/2019

W poniedziałek 23 kwietnia dyrektorzy olsztyńskich szkół zawodowych oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Olsztynie zaprosili uczniów gimnazjów i szkół podstawowych wraz z nauczycielami na prezentację oferty olsztyńskich szkół zawodowych na rok szkolny 2018/2019. Spotkanie to miało miejsce w Hali Widowiskowo – Sportowej „Urania”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie odwiedzili Londyn.

Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie kontynuuje tradycje Gimnazjum nr 5. Jedną z nich jest coroczna wycieczka do Londynu, gdzie doskonalimy język angielski i zwiedzamy niesamowite obiekty.

Poranek 19 marca dla niektórych rozpoczął się wyjątkowo wcześnie. Wraz z p. Marzeną Chmielińską i p. Katarzyną...