Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Podziel się:

Podziel się:

Fitness Camp Guzianka 2018

Zdrowy styl życia to łatwy sposób na przedłużenie młodości, nawiązywanie nowych znajomości oraz cieszenie się życiem.

Fitness Camp 2018 jest organizowany przez specjalistów na co dzień zajmujących się zdrowym i aktywnym stylem życia. Podzielą się wiedzą i doświadczeniem na temat wprowadzenia zasad zdrowego odżywiania, motywacji, a podstawą turnusów będą codzienne treningi z Agnieszką Politewicz. Niesamowita energia tej trenerki, która jest w teamie Grecos Active by Ewa Chodakowska przyciąga wiele fanek. Pobyt urozmaici zumba na plaży, oraz trening na trampolinach, całość pakietu wykupionego obejmuje zdrowe posiłki i przekąski oraz wodę mineralną. Organizatorem turnusów jest Ośrodek Guzianka w Rucianem-Nidzie na Mazurach. To miejsce dysponuje całą bazą atrakcji do aktywnego wypoczynku oraz uprawiania sportów. Zapewnia bazę noclegową o podwyższonym standardzie. Pokoje 2-3 os, apartamenty, oraz domki 4-os. Port Guzianka przyciąga żeglarzy. Chata Grillowa to ich ulubione miejsce gdzie panuje swobodna atmosfera przy ognisku z daniami z grilla oraz muzyką i nieustannie lejącym się piwem. Dla gości wypoczywających ośrodek ma w ofercie rekreacyjne pływanie jachtem ze sternikiem, pływanie relaksacyjne katamaranem (spacerówką) bez uprawnień, lub rejsy motorówką ze sternikiem motorowodnym, do dyspozycji są rowerki wodne i łódki wiosłowe. Restauracja podczas turnusu zapewni zdrowe posiłki, ale również serwuje domowe obiady tradycyjnej kuchni polskiej. Szef Kuchni przygotowuje posiłki ze świeżych produktów i na bazie świeżych ziół. Nowy Coctail Bar w sali gier to relaks, rywalizacja przy kręglach, czy podczas gry w bilard. Tutaj rozgrywają się turnieje rodzinne, firmowe, turnieje o Puchar Prezesa lub Burmistrza. Czas na świetną zabawy może przedłużać się do późnych godzin nocnych i nigdy dość dobrego humoru. Profesjonalna i miła obsługa barmanek to atut tego miejsca. Proponują selekcję alkoholi, drinków lub napoi bezalkoholowych, i snacków.
Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Guzianka znajdują się boiska do gry w siatkówkę, boisko do koszykówki, dwa korty tenisowe. Wypożyczalnia rowerów terenowych i ciekawe trasy na wycieczki. Na uwagę zasługują organizowane również okoliczne spływy kajakowe rzeką Krutynią. To najpiękniejsza bardzo malownicza i bezpieczna rzeka warta poświęconego czasu.
Turnusy Fitness Camp odbywają się od piątku do piątku i rozpoczynają się od 13.07. i będą kontynuowane również po sezonie. Można więc skorzystać latem z rodzinnego wypoczynku, lub wybrać się na jesienny relaks i wyciszenie po intensywnym sezonie, co z pewnością przyda się każdemu, a nie zawsze jest motywacja. W grupie siła. Cudowna energia, motywacja i wzajemne wsparcie. Zadzwoń, przyjedź, przekonaj się i wróć ! To Twoje miejsce ! Odkryj je ! Tel informacyjny 693 748 999
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Adventure Time BK
Oceń artykuł:

(0)